Środa, 15 lipiec 2020, Imieniny: Włodzimierza, Henryka, Egona
Czarny Dunajec i okolice
Clouds
11°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 87
Clouds
11°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 87
Clouds
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 87
Clouds
12°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Clouds
Wiatr: 5.22 km/h Wilgotność: 86
Clouds
10°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 87
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
04.03.2019, 18:53 | czytano: 8668

Dawid Kubacki: "Cieszę się, że cieszycie się moimi i moich kolegów sukcesami"

zdj. Szymon Pyzowski

NOWY TARG. Gościem na dzisiejszej sesji Rady Miasta był Dawid Kubacki. Mistrz Świata w skokach narciarskich przyjmował gratulacje oraz wyrazy uznania za swoje ostatnie dokonania sportowe.

- Dziękuję za to przyjęcie i za upominek. Jak tak dalej pójdzie, to wykupię lotnisko - żartował Dawid Kubacki, przyjmując z rąk burmistrza Grzegorza Watychy gratulacje wraz z kolejnym voucherem na lot szybowcem.

- Mam y Mistrza Świata z Nowego Targu i to jest niesamowita rzecz. To ogromna promocja dla naszego miasta. W zeszłej kadencji, jak gratulowałem Dawidowi zdobycia medalu olimpijskiego, nie przypuszczałem, że niedługo przyjdzie mi w imieniu Klubu Olimpijczyków gratulować mu tytułu mistrzowskiego! - mówił Gabriel Samolej. Zwracając się do skoczka, dodał: - Życzę, żebyś zdobywał takich medali bardzo dużo i jak najdłużej skakał.

"Siły i sukcesów" życzyła mistrzowi w imieniu radnych Katarzyna Wójcik, przewodnicząca miejskiej komisji sportu.

Niespodzianką dla wszystkich obecnych na sesji było pokazanie fragmentu relacji telewizyjnej sobotniego konkursu skoków w Seefeld.

- Dziękuję za to przyjęcie. Cieszę się, że chcieliście się mnie przyjąć i się ze mną spotkać. Że cieszycie się moimi i moich kolegów sukcesami. To ważne, że są ludzie, którzy czerpią emocje z konkursów. Za to wam dziękuje i liczę, że w przyszłych konkursach nadal będziecie trzymali kciuki i dmuchali w telewizory - mówił Dawid Kubacki

Zapytany o plany na koniec sezonu, odpowiedział: - Sezon się nie skończył. Dla nas, cały czas jest ważna praca nad sobą. Przed nami jeszcze kilka konkursów, więc skupiamy się na swojej pracy, bo tylko dzięki temu można potem cieszyć się z sukcesów. Wiem, że to brzmi tak, jak mówimy w każdym wywiadzie, ale taka jest prawda.

Mistrz Świata długo odbierał gratulacje od poszczególnych radnych i cierpliwie pozował do wspólnych zdjęć.

s/ zdj. Szymon Pyzowski
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
Harzak 300014:27, 5 marca 2019
A gdzie jest bałwan ... dlaczego konserwator kazał rozebrać????
Szaflarska żenada09:03, 5 marca 2019
A Szaflary dały Dawidowi brudnego i brzydkiego bałwana, który notabene powstał z naruszeniem prawa i już go nie ma. Wójcie - Pan Fortuna jak wygrał w Sapporo to od władz Zakopanego dostał mieszkanie a nie kupę zasyfiałego śniegu.
obiektwyny08:56, 5 marca 2019
Marku F j/.../ to dzięki Twoijemy promowaniu sportu za Twjej kandencji jest ten sukces i inne

Naruszenie regulaminu. Moderator.
obiektwyny08:53, 5 marca 2019
Za tym muszą iść pieniądze, sponsorzy, warunki , odpowiednie działania. U nas ojców sukcesów po sukcesie bardzo wielu, a budowniczych sukcesu brak.
Polak21:26, 4 marca 2019
Brawo Władze Miasta za ekspresowa działanie i uhonorowanie Dawida
Ciekawski Jan20:37, 4 marca 2019
Dawid jest i nowotarski i szaflarski, a pewnie i gmina Nowy Targ niedługo nada mi "obywatelstwo"
STAŚ19:14, 4 marca 2019
Za całokształt,. medal mistrza świata ! Należało się !
No, i oczywiście 5 tys zł , że hej !
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij