Poniedziałek, 20 maj 2019, Imieniny: Bazylego, Bernardyna, Bronimira
Czarny Dunajec i okolice
Clouds
13°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 100
Clouds
14°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 100
Clouds
13°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 100
Clear
14°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 67
Clouds
13°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 100
Clouds
11°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 100
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
14.03.2019, 15:56 | czytano: 7806

Dym w domu (zdjęcia)

Fot. Jakub Wojtyczek

Po południu strażacy zostali wezwani do zadymionego domu przy ulicy Olejarskiej w Jabłonce.

Jak się okazało, w piwnicy domu mieszkalnego zaczął gromadzić się dym. Strażacy oddymili zadymione pomieszczenia i wygarnęli żar z pieca. Przyczyną zadymienia był najprawdopodobniej niedrożny komin.

r/ zdj. Jakub Wojtyczek
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
nK11:19, 15 marca 2019
na ostatnim zdjęciu sprzęt specjalistyczny straży pożarnej kominiarz też taki nosi ze sobą?
Budowlany19:31, 14 marca 2019
Kto odebrał ten komin? jest nie zgodny z "warunkami technicznymi dla budynków". jest za niski, co może być przyczyną słabego ciągu, co może znowu prowadzić do zmniejszania się jego przekroju wewnętrznego poprzez ciągłe gromadzenie sadzy. Usługi kominiarskie przez niektóre osoby to też fuszerka aż się patrzy.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij