Wtorek, 22 październik 2019, Imieniny: Halki, Kordiana, Kordelii
Nowy Targ i okolice
Clouds
18°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 67
Clouds
19°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 67
Clouds
19°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 67
Clouds
18°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 77
Clouds
19°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 67
Clouds
17°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 67
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
19.03.2019, 22:28 | czytano: 3598

Radny pomaga mieszkańcom mającym kłopoty z zasięgiem

"W związku z występującym problemem braku dostępu do sieci telefonii komórkowej w obrębie Gminy Nowy Targ, wszystkich zainteresowanych mieszkańców zachęca się do zgłaszania przedmiotowej kwestii bezpośrednio u swoich operatorów sieci komórkowej" - informuje gmina na swojej stronie internetowej.

Z inicjatywy radnego Łukasza Warasa została przygotowana w formie pisemnej reklamacja usługi telekomunikacyjnej wraz z wezwaniem do zapłaty.

Pisemną reklamację usługi telekomunikacyjnej wraz z wezwaniem do zapłaty, należy wypełnić i przesłać ją listem poleconym, za zwrotnym potwierdzeniem nadania na adres swojego operatora, lub bezpośrednio u operatora - po wcześniejszym jej potwierdzeniu.

Wszelkie zwrotne odpowiedzi na złożone reklamację, udzielone przez operatorów należy zachować i następnie przekazać bezpośrednio lub drogą korespondencyjną do Biura Obsługi Mieszkańców Urzędu Gminy Nowy Targ, ul. Bulwarowa 9, Nowy Targ (pokój 001, parter).

Zwrotne odpowiedzi, na złożone reklamację będą stanowiły udokumentowaną podstawę do wystąpienia przez Radę Gminy Nowy Targ do Urzędu Komunikacji Elektronicznej Delegatura w Krakowie ul. Świętokrzyska 12, 30 -015 Kraków, który jest instytucją podejmującą stosowne interwencje w sprawach dotyczących funkcjonowania rynku usług telekomunikacyjnych.

Druk reklamacji dostępny jest na stronie UG Nowy Targ.

opr.s/
najnowsze informacje
komentarze
edek19:48, 21 marca 2019
i może by tak zajac sie planem zagospodarowania przestrzennego w Gminie, oraz realizacja obietnic wyborczych a nie zasieg!!!i kazdy uzytkownik telefonu jak nie ma zasiegu to sam sie uda do operatora, bo raz na jedna umowe przysługuje reklamacja!!!wkurza mnie takie lansowanie sie na portalu!!!!
jamnik bez ogona19:39, 21 marca 2019
@wieśniak, maja budowac w górach jakies wieże "widokowe", komu i na co, to może lepiej by bylo zamiast tego strzelić tam porządny nadajnik. Tyz bedzie przeciez pikna wieża, ino trochu insza taka ;-)
Monika co ma cyce jak Donice18:31, 21 marca 2019
Edek popieram Cie ... masz racje
...14:25, 20 marca 2019
Popieram - wieśniak :) To jest szczyro prowda.
Edek13:45, 20 marca 2019
Ja mam pytanie co ma Urząd Gminy do zasięgu teleroni komórkowej, moim zdaniem jak się podpisuje umowę to operator ma dotrzymać warunki umowy, a po drugie problem stanowią sami ludzie którzy zakładają tzw. Wzmacniacze które zakłócają innym zasięg tyle i problem powinien rozwiązywać operator a nie Gnina która ma inne zadania!!!
Paweł Długi10:11, 20 marca 2019
Dobrze, że sprawa posuwa się do przodu. Wnioskowałem w tej sprawie na forum Rady Gminy Nowy Targ kilka razy. Problem z zasięgiem sieci komórkowej jest również przedmiotem mojej ostatniej interpelacji. Uważam, że jest to temat, który jak wiele spraw wymaga załatwienia miedzy innymi z powodu posiadania niezawodnej łączności w przypadku konieczności wezwania służb ratowniczych. Wszystkich zachęcam do zadziałania w tej sprawie. Razem nam się uda.
wieśniak07:54, 20 marca 2019
Zasięgu nie ma - źle, ale jak trzeba postawić przekaźnik, to też źle. Oj ludzie, ludzie...
Czarna00:08, 20 marca 2019
Łaopusznej na jednej ulicy nie ma zasięgiu i wnet niebedzie bo komin zaslania a jest to komin mocny i nie wiem kiedy sie zwali
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij