Czwartek, 22 sierpień 2019, Imieniny: Cezarego, Zygfryda, Marii
Szczawnica i okolice
Clouds
14°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Clouds
15°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Clouds
15°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Clear
15°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 87
Clouds
15°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Clouds
15°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
27.03.2019, 18:57 | czytano: 2712

Biały Dunajec: Wrócił ruch wahadłowy (zdjęcia)

zdj. Marcin Szkodziński

Do końca maja mają trwać utrudnienia przy moście w Białym Dunajcu

Dodatnie temperatury pozwoliły drogowcom wznowić prace przy budowie mostu na rzece Biały Dunajec. W związku z prowadzonymi pracami ziemnymi przy nowej konstrukcji od strony Zakopanego wprowadzony został ruch wahadłowy.

W godzinach pracy na budowie ruchem kierują wyznaczeni do tego pracownicy. Ma to zapewnić większe bezpieczeństwo, gdyż po drodze często jeździ ciężki sprzęt.

Po godzinach pracy drogowców ruchem będzie kierować sygnalizacja świetlna.

ms/ zdj. Marcin Szkodziński
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
Paweł19:38, 29 marca 2019
Nie ma bo znowu się zaczyna stanie w korkach ludzie wolą nie komentować tego Panie Andzeju niech Pan pojedzie w stronę Gliczarowa Górnego Tam Pan zobaczy prawdziwe dziury męczą się przy moście a droga na gliczarów taka jak by czołgi przejechały ludzie mają w du.....e wolą wydać kasę na mechanika niż coś z tym zrobić to jakie mamy drogi to jest Patologia po prostu jutro zrobię zdjęcia i dam na podhale24 żeby pokazać jak ludzie jeżdżą chyba wojne była lepsza droga.
Andrzej14:43, 28 marca 2019
nie ma komentarzy ?
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij