Środa, 12 sierpień 2020, Imieniny: Klary, Lecha, Hilarii
Jabłonka i okolice
Clouds
16°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 87
Clouds
17°
Wiatr: 14.472 km/h Wilgotność: 87
Rain
16°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 87
Rain
18°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 93
Rain
16°
Wiatr: 2.124 km/h Wilgotność: 84
Clouds
15°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 87
Jakość powietrza
Nowy Targ
Brak pomiaru
Zakopane
Brak pomiaru
Rabka-Zdrój
Brak pomiaru
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
27.03.2019, 23:00 | czytano: 4481

Patryk Jaki: Musimy iść do wyborów i powiedzieć "stop". Będę w stanie bronić wartości, które wy podzielacie

zdj. Podhale24

NOWY TARG. Na otwarte spotkanie z ministrem Patrykiem Jakim przyszło kilkadziesiąt osób. Wizyta w Mieście była jednym z przystanków na mapie dwudniowej wizyty kandydata do PE. W Nowym Targu przywitano go oklaskami, uściskami, muzyką i oscypkiem. Nie obeszło się bez zamieszania. Jedna osoba próbowała zakłócić wystąpienie polityka.

Gościa wprowadził na scenę poseł Edward Siarka, który przypomniał, że Patryk Jaki odwiedził dziś m. in. Zakopane i Białkę Tatrzańską. - Dziękuję, że zechcieliście znaleźć chwilę, by spotkać się ze mną i porozmawiać. Możemy nawet ponarzekać. Ale porozmawiajmy o przyszłości Polski, Wybory do PE będą w tym roku wyjątkowo istotne, bo - bez zbędnego patosu powiem, że - rozegra się batalia o przyszłość naszego państwa. Często słyszycie "a co tam, wybory do PE", że niby nie mają znaczenia, że to sprawa uboczna. Tym razem jest inaczej. Jak powstawały zręby Unii Europejskiej, to ona opierała się na pewnym katalogu wartości. Pierwowzorem była Europejska Wspólnota Węgla i Stali. Opierała się ona na swobodnej wymianie wymianie gospodarczej. Następnie ta współpraca gospodarcza przerodziła się w swobodny przepływ kapitału ludzkiego - Strefa Schengen pozwoliła na swobodne podróżowanie - i to też wydawało się być "w porządku". Na początku UE była budowana na chrześcijańskich wartościach, na tym co w Europie najpiękniejsze, co pozwoliło Europie przetrwać w najtrudniejszych czasach. Gdy w 2004 roku szliśmy głosować w sprawie wejścia Polski do Unii, to taka ta Unia miała być: swoboda gospodarcza, przepływ towarów i usług, przemieszczanie się po Europie ludzi, szacunek do tego, że UE składa się z państw narodowych i to, co konstytuuje te państwa będzie szanowane, że decyzje które wy podejmujecie o tym jaka ma być Polska - będzie szanowane, że nasze suwerenne prawo będzie szanowane. A co się dzieje teraz? To idzie w kierunku odwrotnym. UE chce zabrać podmiotowość, suwerenność Polsce i stworzyć jedno państwo europejskie, chce by Polska praktycznie miała ograniczone prawo do samostanowienia i ponieważ my chcemy być w UE - musimy ponieść trud reformowania tej Unii, bo jeżeli nie - to nasze członkostwo w UE będzie to inaczej wyglądało, niż się przed laty umawialiśmy - mówił kandydat do Parlamentu Europejskiego.


Jaki wskazał, że obecnie 75 procent prawa obowiązującego w Polsce tworzy się w UE. - Przy UE zarejestrowanych jest ok. 25 tysięcy lobbystów. Tworzenie prawa w UE zaczęło się koncentrować na tym, by przeforsować jakieś rozwiązania dobre dla bardzo konkretnej grupy, często tworzące, czy budujące siłę dominującą Niemiec. Niestety jest tak, że eurokracja jest potężna, urzędnicy o gigantycznych zarobkach często pracują na to by udowodnić sens swojego istnienia i tworzą dziwaczne prawa - mówił i podał jako przykłady tego "na co sa wydawane nasze pieniądze" - przepisy unijne dotyczące uznania ślimaka za rybę ("stało się tak na skutek nacisków Paryża, który wymusił w ten sposób pieniądze na dopłaty, bo Unia dotuje hodowle ryb, a nie ślimaków" - tłumaczył), stwierdzenia, iż marchewka to owoc ("Portugalia to sobie załatwiła, bo chodziło o dofinansowanie, bowiem UE daje dodatkowe pieniądze tylko na dżemy, które wyrabia się z owoców"), określenia jaki dokładnie ma być banan, wypracowania instrukcji obsługi spłuczki toaletowej, czy instrukcji noszenia kaloszy, albo zakazu dmuchania balonów przez dzieci mające mniej niż 8 lat. - Niestety tego typu rzeczy powstaje coraz więcej, a one potem muszą być implementowane w Polsce. Za chwilę się okaże, że te urzędnicze decyzje mają ogromny wpływ na nasze życie, a wtedy będzie już za późno Dlatego ważne jest, by rozpocząć walkę w samej Brukseli - przekonywał polityk.

Mówił o mniejszościach seksualnych, o tym, że każde głosowanie w PE dotyczące LGTB - a było ich w tej kadencji ok. 250 - oznacza wydawanie pieniędzy na systemowe niszczenie instytucji rodziny. - Ta ideologia jest nam siłą narzucana. Musimy iść do wyborów i powiedzieć "stop". Polska musi bronić zasad i wartości. Sytuacja w Europie jest wyjątkowa i musimy o tym głośno mówić.

Była mowa o relokacji uchodźców, o bronieniu polskiej waluty, bronieniu polskich interesów na scenie międzynarodowej. Polityk zaapelował, by "się zmobilizować, iść do wyborów i zawalczyć o Polskę".


Nie obyło się bez małego zamieszania. W pierwszym rzędzie siedział mężczyzna, który machał rękami, krzyczał i domagał się mikrofonu, bo - jak wołał - chce zadać ministrowi pytanie. Patryk Jaki załagodził sytuację podając mężczyźnie mikrofon. Ten zapytał "co poseł z Opola może wiedzieć o problemach górali i Podhala". Nim poseł odpowiedział, mężczyzna nadal krzyczał i przerywał politykowi oraz innym osobom, chcącym zadać Jakiemu pytanie.

- Mnie pan może nie szanować, ale proszę uszanować innych ludzi na tej sali. Proszę się nie awanturować, każdy mam prawo zadać pytanie - apelował Patryk Jaki. - Na swoim spotkaniu może pan krzyczeć ile pan chce, ale teraz pan przeszkadza innym ludziom - kontynuował, bowiem krewki mężczyzna nie zamierzał odpuścić. Dopiero głośna propozycja jaka padła z sali: "uspokój się, bo tam zejdę do ciebie, chłopie" - poskutkowała.

W sumie pytań było kilkanaście. Pytano o podwyżki dla administracji sądowej, nagrywanie rozpraw, sprawy spadkowe aborcję, odbieranie dzieci rodzicom, dofinansowanie in vitro, eugenikę. Pojawiły się także problemy związane z prywatnymi sprawami sądowymi.


Odpowiadając na pytanie najgłośniejszego uczestnika spotkania, kandydat do PE powiedział: - Macie państwo świadomość, że to są wybory ogólnopolskie. Wybiera się przedstawicieli Polski do PE. Na naszej liście nie ma nikogo z Podhala, ale chcę prosić o państwa głosy w tych wyborach, bo wiem, że będę w stanie bronić wartości, które wy podzielacie. Mam jeszcze siłę, ale to zostawiam państwu pod rozwagę. Proszę o głos i o zaufanie - podsumował.

SPalka
najnowsze informacje
komentarze
Głosujemy na PIS21:06, 29 marca 2019
Musimy iść wszyscy na wybory bo kosmocioły na pewno pójdą
ludek19:17, 29 marca 2019
Patryk Jaki jest jak wierzba .gdzie go wsadzisz tam sie przyjmie
do tej pory flaga Uni byla zlem dla pis teraz jest dobra
bedzie naprawiał Unie od srodka ,ponoc przed wyborami na prezydenta zrezygnował z czlonkostwa w PIS ,czyli juz nie reprezentuje tej parti ,o niesłyszałem zeby sie znowu zapisal
szanowni panstwo w ostatnim tygodniu i poprzednim nastąpila inwazja *** PISOWSKICH na Podhale
Duda sie spowiada w zakopanym
Jaki sprzedaje na jarmaku oscypki
Szydlo z babami z poronina w poscie imprezuje a radny im usługuje
Mularczyk sesje zalicza w bukowinie
Gowin w miescie medycyne promuje
A pierwszy Narciarz RP na Goryczkowej dzis szusuje
wczoraj Małe Ciche w popoludniwej porze z dawnym czlonkiem PO do fotek pozuje

szanowni panstwo czy niestac bylo nas na kandydata z podhala do europy zeby go wystawic .,nie podoba mi sie takie szukanie stanowisk jak owi mędrcy nawiedzajacy nasz podhalanski region .juz im malo posad jakie sprawuja malo im wladzy ,juz tu zrobili zamet
Ziutka20:52, 28 marca 2019
PIS wygra tylko od nas zależy z jak dużą przewagą nad złodziejami naszego OFE
antypis-sp18:59, 28 marca 2019
Popieram Bartka i Myślącego
Rada17:34, 28 marca 2019
Popieram 'Piotra' i 'Wojtka'
hejże hej i trala la16:21, 28 marca 2019
Brawo dla zespołu góralskiego za piękne powitanie.....hm,hm
avivat15:52, 28 marca 2019
Życzę powodzenia Panie Ministrze! Jest Pan moim faworytem w wyborach w Małopolsce!
pol15:12, 28 marca 2019
Szkoda,że mu nikt nie podpowiedział,jaki mamy wymiar sprawiedliwości na Podhalu.
ol15:11, 28 marca 2019
W Opolu ze swoimi poglądami by nie przeszedł,bo oni wolą tęczowych i są za mniejszością niemiecką.Uczciwy i patriota nie ma co szukać na oploszczyżnie.
k14:50, 28 marca 2019
Do wszystkich wyznawców PIS-u i Jakiego. Zapytajcie swojego Jakiego jak to było być w szeregach PO. Kolejny farbowany lis. Kiedyś PO -wiec. Teraz PIS-owiec. Obrotowy bardziej niż obrotny.
Geriatra14:39, 28 marca 2019
Sporo jest takich kodofili a raczej nie sporo a paru starców pieniaczy
Dobrze że są dodają kolorytu kampanii.
Ale swoją drogą na takie zachowania i hejty tej samej osoby powinien być jakiś sposób.
Boli mylenie wolności słowa z ublizaniem człowiekowi.
Ale Pan Bóg jak chce kogoś ukarać. To mu rozum odbiera.
o13:39, 28 marca 2019
No i co z tego że jest z Opola i tak zagłosuję na Jakiego dla dobra Polski.
zmiana12:06, 28 marca 2019
Szacun dla tego jednego samego Starszego Pana, który powiedział co myśli. Trzeba odsunąć PIS-SP od władzy jesienią. Nikt już nie odbierze 500+, bo na drugi dzień po czymś takim mamy cały kraj w "żółtych kamizelkach". Wczoraj w wiadomościach radiowych podali info, że na podwyżki dla nauczycieli nie ma kasy w budżecie, ale na nagrody w Ministerstwie Edukacji pieniążki się znalazły.
Podatnik11:57, 28 marca 2019
Sejmowy, ludzie wiedzą i widzą kto szanuje zwykłych obywateli i dba o nich. Lewactwo ,kodziarstwo i inni POplecznicy makreli i makarona,i czarnej Europy nigdy nie dojdą już do władzy. The End
Enapokaz11:27, 28 marca 2019
Jaki do Opola !
Pl11:18, 28 marca 2019
Będzie dla was lepiej i waszych mózgów gdy przestanie ie oglądać tvn i czytać wyborczą
rachmistrz10:57, 28 marca 2019
Dieta europosła to chyba 10 tysięcy Euro a naszego "zwykłego" posła to 10 tysięcy zł. Plus do tego cała masa "eurododatków".
Bobo10:55, 28 marca 2019
To co mówił i jak mówił ubliża góralom. Mówił jak do ćwoków. Politycy myślą,że górale to ciemny lud i można do nich mówić byle co jak u cioci na imieninach ? Czy ktoś z was słyszał, by na Podhalu walczono z płcią, by chłopcy byli przebierani za dziewczynki? Może niech Pan Jaki zajmie się rolnictwem górskim, kwotami mlecznymi, wypasem owiec i, wspieraniem rozwoju turystyki,regionalizmem wartym propagowania. Tematów jest wiele.Nie wiem czy mówił ale wiadomo, że PiS jest za wycofaniem się z konwencji przemocowej. Tak Górale żony bić, dzieci płodzić, nie uczyć się, siedzieć cicho.
Robert10:40, 28 marca 2019
PiS to normalność. Koalicja Europejska grupuje różne osoby w tym skrajnie antyeuropejskie jak Giertych. PiS ma rozsądne poglądy na Unię- integracja gospodarczą ale nie ideologiczne.
europejczyk10:34, 28 marca 2019
Nigdy więcej pisu , obłudy i zakłamania, rozdawnictwa wszystkiego, osmieszenia nas w świecie, afery korupcyjne, milionowe premie dla swoich .
A pana Jakiego pogonili z Warszawy z Opola a teraz próbuje mydlic oczy nam. Te kłamstwa nie dla górali
Sejmowy10:26, 28 marca 2019
Ludzie nie dajcie się tej manipulacji.
Jaki nie ma nic wspólnego z naszym regionem. Jest z Opola. Nie możemy głosować na gościa który nie wiedzieć dlaczego wybrał sobie małopolskę by ją "reprezentować". To jakiś kabaret i cyrk w jednym. Dlaczego nie kandyduje ze swoich stron ???
A Siarka to dlaczego popiera nie naszego kandydata ??? Te dzieci z kwiatkami
To jakaś kolejna manipulacja.
Jaki sam nie wie kim chce być: posłem, wiceministrem sprawiedliwości, komisją weryfikacyjną a teraz Europosłem ??? To co już komisji w Warszawie nie będzie ??? Po co i do czego tak naprawdę ona mu służyła ??? To jasne TRAMPOLINA drodzy czytelnicy !
Antypis10:13, 28 marca 2019
Po wizytach Mularczyka i Jakiego i po komentarzach można wysnuć wniosek że Podhale się budzi i zaczyna im już nieufać i tak trzymać do wyborów.
k10:13, 28 marca 2019
Wasze wartości dotyczą WAS i wam podobnych i nie maja nic wspólnego z dobrem i rozwojem tego państwa. NIE panie jaki. NIE dla pana i dla PIS-u.
ewa10:04, 28 marca 2019
tylko nie pis===
basci09:46, 28 marca 2019
Dzisiejszy cytat z prasy:
"...Nowa unijna perspektywa finansowa po 2020 r. może być bardzo kiepska dla polskiej energetyki. Polsce grozi utrata środków na infrastrukturę gazową oraz odnawialne źródła energii. To pierwsze, bo Unia nie chce już wspierać gazu, a drugie to efekt niewykonania celu dla zielonej energii na 2020 r.".
I kto do tego doprowadził? Ano obecnie rządzący, którzy po objęciu władzy w 2015 roku odstawili na boczny tor m.in. energetykę wiatrową (już szykowane są przeciwko naszemu państwu postępowania arbitrażowe za zmianę w trakcie warunków gry), zmienili zasady przyznawania z tzw. "zielonych certyfikatów", a zaczęli "niby wpierać" polskie górnictwo. Piszę "niby" bo zaczęliśmy na potęgę, w milionach ton, kupować węgiel z Rosji....
ZORRO09:37, 28 marca 2019
Pisowcy od Podhala rece precz!
adam09:35, 28 marca 2019
Zniesmaczony - sprecyzuj co jest kłamstwem. Nie było kilkudziesięciu osób? Na zdjęciu zamieszczonym na portalu widać, że była fajna frekwencja. To o co ci chodzi?
Proponuję żebyś spokojnie sklecił swoją opinie i napisał ją starannie, bo wyszedł ci bełkot.
myślący09:28, 28 marca 2019
Jak się ludzie dadzą nabierać na takich "spadochroniarzy" i będą na nich głosować, to naprawdę nie szkoda mi kraju. Temu człowiekowi przy kandydowaniu na prezydenta W-wy miała pomóc komisja reprywatyzacyjna, której został przewodniczącym i nici z tego wyszły.
Wojtek09:25, 28 marca 2019
Tak trzymać. Bardzo mądre słowa. A opozycja ciągle powtarza swoją śpiewkę o tym że PIS nie chce Polski w unii. Może by wymyślili coś nowego. ale widocznie na nic więcej ich nie stać. Wszystko w kółko powtarzają tak jakby im się płyta zacięła.
@ zniesmaczyny09:25, 28 marca 2019
Zawsze dla poprawy humoru możesz oglądnąć Wiadomości TVP - tam powiedzieliby, że cała ludność Podhala, Spisza i Orawy powitała entuzjastycznie ministra Jakiego. Sala entuzjastycznie poparła wspaniałego wiceministra i dała odpór warchołom nasłanym przez totalną opozycję w liczbie jednego staruszka.
STOP NONSTOP09:22, 28 marca 2019
W jednym zgadzam się z Jakim. Musimy iść do wyborów i powiedzieć STOP...
aaa09:12, 28 marca 2019
Nie dam się nabrać, nie zagłosuję na pis.
andrzej08:48, 28 marca 2019
fałsz ,fałsz to zgraja do przepędzenia !
bez twarzy,bez zasad,mają postępować tak jak prezes powie !!!
wstyd !!
Rafał08:35, 28 marca 2019
adwokat,mówił niemowa głuchemu,że bez zębny wygryzł włosy łysemu i tyle wynika z twojej wypowiedzi
sąsiad i ja08:34, 28 marca 2019
Nie pozwólmy uciec do Brukseli tym, którzy mając władzę przez ostatnie lata niszczyli Polskę na wielu płaszczyznach. Poróżnili i oszukali Polaków, jak nigdy dotychczas. Pod płaszczykiem komisji śledczych, rozgrzebywania katastrofy smoleńskiej itp mamili społeczeństwo, a "kręcili swoje lody", jak nikt wcześniej. Mieli osądzać i pozamykać poprzedników. Nikt ważny nie siedzi, chociaż upolitycznili sądy i prokuraturę. ONI powinni być rozliczeni, nie pozwólmy im uciec do Europarlamentu.
Zniesmaczony08:34, 28 marca 2019
Autorka artukulu napisal kilkadziesiat osób przybylo na spotkanie p Jaki !!To jawne klamstwo !Sala byla pelna , ludzie stali na schodka !Po drugie tytul na tym portalu INWAZJA POLITYKOW PIS to tez stygmatyzowanie i ukierunkowanie czytelnika tego portalu!
Spotkanie bylo bardzo ciekawe poza jednym panem ktory nie przybyl aby prowokowac i rozbijac .Nie byl to mieszkaniec N T a zapewne sympatyk KODu !
Qaz08:31, 28 marca 2019
Szkoda że wybiera się do Brukseli, tacy ludzie potrzebni są tu na miejscu.
Gdzie był w Białce ?
analityk08:29, 28 marca 2019
Ale przecież PIS i Solidarna Polski z tego co kojarzę to raczej "nie przepadają" za UE. Jedynka na liście PISu, czyli była premier B. Szydło odniosła nawet spektakularne zwycięstwo "1:27" w Brukseli i była witana kwiatami. Pamiętam jak wyprowadzana była flaga unijna z sali rządowej itp.. Albo np. jakie było zafascynowanie Brexitem, jacy to Brytyjczycy rozsądni, my powinniśmy pójść ich drogą, czyli najlepiej Polexit, jak się UE do nas nie dostosuje. A tu kolejne przegrane głosowanie w Izbie Gmin w sprawie tego Brexitu pani premier May i jej prawdopodobna dymisja. Brytyjczycy się "łamią" i chyba dopiero zaczyna do nich dochodzić jak sobie strzelili w kolano z tym całym wyjściem z UE. To jakby nas potraktowano przy Polexixie? Czyżby ucieczka z Titanica przed jesiennymi wyborami parlamentarnymi w Polsce?
Bartek08:20, 28 marca 2019
Pan Jak uciekł z Opola
(jedyne co załatwił to posady dla rodziny i znajomych)
Słynny wodociągowy pan na urzędzie
Sprawdźcie sami. Zapraszam do Opola.
Nie nurtuje was dlaczego nie kandyduje od siebie...??
obiektwyny08:17, 28 marca 2019
czyli obłuda i zacieranie ludziom oczu socialem kosztem cieżko pracujących osób które sobie radza i chca ciezko pracować.
p08:04, 28 marca 2019
powiedzmy wszyscy jakiemu -stop
szkodnik08:03, 28 marca 2019
A wiceminister sprawiedliwości, to stosuje jakieś szczególne prawo, które pozwala mu prowadzić kampanię wyborczą na terenach obiektów samorządowych i państwowych? To pokazuje prawdziwą twarz tych ludzi bez zasad. Po trupach do celu. Przypomnę zatem, że ani na terenie urzędów miasta, ani szkół nie wolno prowadzić kampanii wyborczych! I to wszystko. Reszta to polityczne bzdury nie mające nic wspólnego z rzeczywistością.
mwm07:57, 28 marca 2019
do adwokat z ciebie to chyba adwokat diabła, coś chciałbyś powiedzieć ale sam nie wiesz co
Mariusz07:55, 28 marca 2019
popieram pana pierwszego rzędu, takim jak Jaki trzeba przerwać zanim zaczną...
I tak leci, a my grzęźniemy07:53, 28 marca 2019
Najpierw pański pryncypał i jego brat wciągnęli nas w to g...o, a teraz wszyscy razem będziecie nas bronić.
Ewa07:52, 28 marca 2019
Takich ludzi nam potrzeba. Pogromca mafii reprywatyzacyjnej, walczy z oszustami podatkowymi, broni polskich dzieci przed zepsuciem wprowadzanym przez PO, broni internetu przed cenzura(ACTA2).
Piotr07:41, 28 marca 2019
Jaki jest autentyczny, zagłosujemy z rodziną na niego.
miejscowa07:06, 28 marca 2019
Fajnie by było żeby się dostał :)
wojtek06:56, 28 marca 2019
Powodzenia Panie Patryku. Właśnie takich uczciwych i pracowitych ludzi potrzeba w Brukseli.
Amik06:52, 28 marca 2019
Ludzie nie dajcie się zwariować. Te PiSowskie kłaczuchy wiedzą gdzie przyjechać i komu wciskać ciemnotę. Jest witany jak Misiewicz i jak ten skończył? Niech jedzie do swojego Opola i tam opowiada bzdury.
wojtek06:52, 28 marca 2019
Tak powinno być, że polityk robi to co mówi, a przede wszystkim wie po co i z czym idzie do wyborów. Nie można tego powiedzieć o koalicji europejskiej będącej zlepkiem ludzi o różnych poglądach, nie mających żadnych propozycji programowych nic ich nie łączy oprócz tego że każde z nich myśli tylko o własnych korzyściach.
Robert06:39, 28 marca 2019
Waleczny człowiek. Obroni polskie dzieci przed szaleństwem PO i reszty lewaków.
jak to jest?05:33, 28 marca 2019
Śmiechu warte. P. Jaki dostał się do sejmu z okręgu opolskiego, następnie kandydował na prezydenta Warszawy a do europarlamentu kandyduje z Małopolski... Pełna wiarygodność, ubaw po pachy. Warszawiacy już mu pokazali miejsce w szeregu, a w Opolu doszli chyba do tego kogo sobie wybrali na posła.
derr23:36, 27 marca 2019
Niezły kandydat. Powodzenia życzę.
adwokat23:23, 27 marca 2019
Cały pis ucieka z Polski, bo po wyborach zaczną się rozprawy karne...Jaki jest za Legią a ta nigdy nie była przyjaciółką dla Podhala...
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij