Piątek, 19 lipiec 2019, Imieniny: Alfreda, Wincentego, Wodzisława
Rabka Zdrój i okolice
Clouds
17°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 82
Clouds
18°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 82
Clouds
18°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 82
Clear
19°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 63
Clouds
18°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 82
Clouds
16°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 82
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
15.04.2019, 17:15 | czytano: 8844

Strażacy dogaszają pożar w Chyżnem. Straty będą duże (zdjęcia)

Fot. Jakub Wojtyczek

Dobiega końca akcja gaśnicza w Chyżnem. Po południu w ogniu stanęły dwa połączone ze sobą budynki - gospodarczy i mieszkalny. Gospodarczy spłonął doszczętnie, a w mieszkalnym ogień strawił drugie piętro, poddasze i dach.

Na razie nie wiadomo, co było przyczyną pożaru. Ze wstępnych informacji wynika, że ogień najpierw pojawił się w budynku gospodarczym i z niego przeniósł się na mieszkalny.

Podczas pożaru zespół ratownictwa medycznego udzielał pomocy właścicielowi, który zasłabł i dwóm strażakom, których zabrano do szpitala z powodu kontuzji barku i wyczerpania.

W akcji brało w sumie udział 9 zastępów straży pożarnej. Część strażaków wróciła już do jednostek. Aktualnie trwa dogaszanie ognia. Pożar został opanowany.

r/ zdj. Jakub Wojtyczek
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
pesto18:28, 15 kwietnia 2019
Współczuje :-|
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij