Poniedziałek, 13 lipiec 2020, Imieniny: Irwina, Margarety, Sary
Szczawnica i okolice
Clouds
17°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 45
Clouds
17°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 45
Clouds
17°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 45
Clouds
19°
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 52
Clouds
16°
Wiatr: 4.824 km/h Wilgotność: 67
Clouds
17°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 45
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
11.05.2019, 14:45 | czytano: 5591

Ukrywał narkotyki w słoiku. Zaatakował interweniujących policjantów

3 lata więzienia grożą mieszkańcowi Zakopanego, któremu policja zarzuca posiadanie narkotyków. 22-letni mężczyzna został zatrzymany przez tatrzańskich policjantów po tym, jak usiłował się ukryć w jednym ze sklepów na osiedlu Pardałówka w Zakopanem.

We wtorek popołudniu tatrzańscy policjanci patrolowali ulice Zakopanego. W rejonie osiedla Pardałówka postanowili wylegitymować mężczyznę, który na ich widok dziwnie się zachowywał i próbował ukryć się w jednym ze sklepów. W bezpośrednim otoczeniu znajdowały się jeszcze inne osoby, których rola nie była znana policjantom, więc na miejsce policjanci wezwali posiłki. Gdy policjanci weszli do sklepu mężczyzna usiłował się ukryć za regałami, a kiedy zorientował się, że już nie ma gdzie uciekać podczas legitymowania zaatakował policjantów. Rzucał metalowymi koszykami, kopał i uderzał umundurowanych policjantów. Po dynamicznym zatrzymaniu i obezwładnieniu agresora okazało się, dlaczego. W torebce podręcznej, a konkretnie w szklanym słoiku ukrył narkotyki. Blisko 17 gramów marihuany zostało przejęte przez policjantów. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Sprawą 22-latka zajęli się policjanci z wydziału kryminalnego. Okazało się, że jest to osoba, która w przeszłości odpowiadała już za przestępstwa kryminalne. Podejrzany dwa dni później usłyszał zarzuty posiadania narkotyków, za co grozi mu kara do 3 lat więzienia.

Prokurator zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.

Źródło: KPP Zakopane, oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
pispojednozlo12:40, 13 maja 2019
no sukces, suszone konopie . masakra na co ida nasze podatki.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij