Wtorek, 12 listopad 2019, Imieniny: Renaty, Witolda, Czcibora
Rabka Zdrój i okolice
Rain
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 100
Rain
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 100
Rain
10°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 100
Clouds
10°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 87
Rain
11°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 100
Rain
12°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 100
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
13.06.2019, 14:48 | czytano: 4670

Utrudnienia na zakopiance

Fot. Piotr Korczak

W rejonie Zakopanego kończy się budowa ścieżki rowerowej Velo Dunajec, która połączyć ma Podhale z Sądecczyzną. Obecnie trwają prace w rejonie zakopianki na Spyrkówce.

W ubiegłym roku wytyczono trasy po istniejących drogach, między innymi przez Harendę. W tym roku dobudowywany jest brakujący odcinek ciągu pieszo-rowerowego wzdłuż zakopianki.

Docelowo, korzystając ze ścieżki rowerzysta dotrze przez ul. Chyców Potok i Chramcówki do dworca PKP.

pk/zdj. Piotr Korczak
najnowsze informacje
komentarze
Tylko PIS17:40, 13 czerwca 2019
Dobrze że PIS
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij