Poniedziałek, 24 luty 2020, Imieniny: Macieja, Bogusza, Jaśminy
Zakopane i okolice
Clouds
Wiatr: 29.52 km/h Wilgotność: 64
Clouds
Wiatr: 29.52 km/h Wilgotność: 64
Clouds
Wiatr: 29.52 km/h Wilgotność: 64
Clouds
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 74
Clouds
Wiatr: 29.52 km/h Wilgotność: 64
Clouds
Wiatr: 29.52 km/h Wilgotność: 64
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
17.06.2019, 12:30 | czytano: 4453

Dobiega końca przebudowa skrzyżowania na zakopiance

Fot. www.skomielna.info

Prace na skrzyżowaniu w Skomielnej Białej zmierzają do finału. Gotowy jest już prawoskręt, który ułatwi samochodom ciężarowym skręt z zakopianki na drogę w kierunku Jordanowa. Przebudowa skrzyżowania była ważna z powodu planowanego na wrzesień otwarcia odcinka S7 Skomielna Biała - Rabka-Zdró - Chabówka.

Właśnie w tym celu przebudowano skrzyżowanie i złagodzono skręt w prawo na Jordanów. Gdy we wrześniu, jak zakłada Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w Krakowie, otwarty zostanie ruch na trzecim odcinku nowej S7, to właśnie ze skrzyżowania w Skomielnej Białej poprowadzi droga na nową estakadę.

Dziś wieczorem odbędą się główne prace. Od godz. 20:00 planowane jest układanie warstwy ścieralnej nawierzchni. Prace prowadzone będą wyłącznie przy sprzyjających warunkach atmosferycznych.

oprac, r/
najnowsze informacje
komentarze
Szwagier Mad Maxa13:47, 19 czerwca 2019
Na "zakopiance", po licznych, właśnie rozpoczętych robotach drogowych, prowadzonych oczywiście wyłacznie w ciągu dnia, bo po zmroku, to nie ma co prądu zużywać, poznaję bezbłędnie, że rozpoczyna się sezon urlopowy. Ruch jest jeszcze większy niż zwykle, zatem planistom uda zaplanować się kolejne gigantyczne korki i znów będą sławni.
Zapewne już są przygotowani na wprowadzenie zwężeń i ruchu wahadłowego, szczególnie chętnie w piątki.
Wszyscy mają kupę śmiechu z tym, ze kierowcy w korkach zdecydowanie z przewagą kupy.
estab17:14, 17 czerwca 2019
Mieszkańcy ulicy Klikuszówka nie mają wyjazdu ze swoich posesji , bo trwa ja prace na całej szerokości potoku Klikuszówka. Kto odpowiada za logistykę budowy drogi Starokrakowska.
..................................................
Przejazd przez posesje p.Sulków bardzo niebezpieczny - wyrwa w brzegu potoku grozi tragicznym wypadkiem.
driver16:35, 17 czerwca 2019
Może niech wykonawca w materiałach prasowych pochwali się jak w piątkowy wieczór kierował ruchem, gdy prowadził prace- powodując 5 km korek od strony Krakowa, a od strony Chabówki auta jechały niemal płynnie? Porażka!
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij