Wtorek, 22 październik 2019, Imieniny: Halki, Kordiana, Kordelii
Czarny Dunajec i okolice
Clouds
16°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 77
Clouds
17°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 77
Clouds
17°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 77
Clouds
18°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 82
Clouds
18°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 77
Clouds
15°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 77
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
19.06.2019, 20:00 | czytano: 734

LETNIA MEGAPROMOCJA DEPILACJI LASEROWEJ W ALLESTETIS -20% ! TYLKO DO KOŃCA CZERWCA (art. sponsorowany)

Najlepszy na świecie laser do depilacji TYLKO W ALLESTETIS!

ALLESTETIS jest jedynym miejscem na Podhalu posiadającym laser diodowy VECTUS, który jako jedyny laser na świecie posiada czujnik melaniny SkinTel, który pozwala na bezpieczne opalanie się nawet w lecie! Z tej okazji ALLESTETIS zorganizował promocję -20% na depilację laserową tylko do końca czerwca!

Dlaczego VECTUS jest uznawany za najlepszy laser na świecie do depilacji?

Największy zakres fal – największa siła działania i spektakularne efekty
VECTUS jest laserem diodowym, czyli najlepiej sprawdzającym się rodzajem lasera w depilacji. Dodatkowo w stosunku do konkurencji wyróżnia go największy zakres fal o długości do 810 nm, a co za tym idzie największa moc i skuteczność działania.

Depilacja przez cały rok
Laser VECTUS jako jedyny na świecie został wyposażony w inteligentny czytnik poziomu melaniny SkinTel. Określa on indywidualny poziom melaniny – barwnika włosa, dzięki czemu dobiera optymalne parametry zabiegu dla danego pacjenta. Największą jego zaletą jest możliwość zastosowania go do wszystkich kolorów włosów i skóry, bez ryzyka słabszych rezultatów, dzięki czemu można depilować się niezależnie od pory roku i koloru włosa.

Zerowe ryzyko poparzeń = 100% bezpieczeństwa
Dzięki systemowi SkinTel, w przeciwieństwie do innych laserów, nie istnieje ryzyko poparzenia Pacjenta. W związku z czym jest to zabieg w 100% bezpieczny. Dodatkowo system SkinTel maksymalizuje efekty depilacji ponieważ dobiera maksymalną bezpieczną dawkę lasera, bazując nie na subiektywnej ocenie osoby wykonującej zabieg, a na komputerowym pomiarze melaniny.


Dlaczego wybrać ALLESTETIS?

Najwyżej klasy laser medyczny i gwarantowana skuteczność
Dzięki najwyższej klasy laserom, depilacja w ALLESTETIS to gwarancja najwyższej jakości i skuteczności.

Letnia MEGAPROMOCJA – 20% tylko do końca czerwca!
Skorzystaj z wyjątkowej promocji! TYLKO do końca czerwca -20% na wszystkie zabiegi depilacji laserowej ! Promocyjny cennik dostępny tutaj

Jedyne na rynku pakiety NO LIMIT i darmowe konsultacje
Ponieważ każda osoba indywidualnie reaguje na depilację laserową, nie ma jednej określonej ilości zabiegów które gwarantują pełną skuteczność depilacji (zazwyczaj 4-8), dlatego ALLESTETIS jako jedyny podmiot na terenie Podhala przygotowała pakiety NO LIMIT, dzięki którym przez rok można bez ograniczeń korzystać z depilacji aż do osiągnięcia oczekiwanego rezultatu. Skorzystaj z bezpłatnych konsultacji naszych kosmetologów!
NOWY TARG / al. 1000-lecia 111

+48 18 265 74 88
www.allestetis.pl
najnowsze informacje
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij