Piątek, 28 luty 2020, Imieniny: Romana, Oswalda, Cyryla
Jabłonka i okolice
Snow
-0°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 92
Snow
-0°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 92
Snow
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 95
Snow
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 95
Snow
-0°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 92
Snow
-1°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 92
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
21.06.2019, 09:20 | czytano: 1198

Uzdrowisko w Rabce-Zdroju zajmie się leczeniem i zapobieganiem otyłości

Zarząd województwa małopolskiego w otwartym konkursie ofert wyłonił placówki medyczne odpowiedzialne za ochronę i promocję zdrowia. - Staramy się przeciwdziałać chorobom cywilizacyjnym, na które najczęściej zapadający mieszkańcy naszego regionu. Mam nadzieję, że w znaczący sposób programy wpłyną na zdrowie Małopolan - podkreśliła Marta Malec-Lech z zarządu województwa.

Promocja zdrowia dotyczyć ma tym razem działań w zakresie kardiologii, onkologii oraz zapobieganiu nadwadze.

Tym ostatnim problemem zajmie się Uzdrowisko w Rabce-Zdroju, które wdroży projekt dotyczący otyłości. Zarząd województwa przeznaczył na ten cel 170 tys. zł.

s/
najnowsze informacje
komentarze
Góra21:58, 21 czerwca 2019
Uzdrowisko s.a. umie coś sobie zorganizować nie tak jak Śląskie Centrum. Tu wiecznie tylko marudzą że nie ma pieniędzy. A leczenie dzieci z nadwagą i otyłością nie jest właściwie prowadzone: tylko jedno spotkanie z dietetyczką, żadnych rozmów i zajęć profilaktycznych z pielęgniarkami, kilka spotkań z psychologiem a wychowawcy bawią się w policjantów w sklepach i sprawdzają co dzieci mają w koszyku bo czasu na zajęcia z dziećmi nie mają. Nawet nie mogą otworzyć osobnego oddziału aby wzmocnić terapię i leczenie takich pacjentów.
w12:15, 21 czerwca 2019
wszyscy tylko o otyłości... zróbcie coś dla osób, które chcą przybrać na wadze a nie moga.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij