Czwartek, 28 maj 2020, Imieniny: Augustyna, Jaromira, Wilhelma
Czarny Dunajec i okolice
Clouds
17°
Wiatr: 27.72 km/h Wilgotność: 41
Clouds
15°
Wiatr: 27.72 km/h Wilgotność: 41
Clouds
18°
Wiatr: 27.72 km/h Wilgotność: 41
Rain
18°
Wiatr: 9.648 km/h Wilgotność: 53
Clouds
18°
Wiatr: 27.72 km/h Wilgotność: 41
Clouds
16°
Wiatr: 27.72 km/h Wilgotność: 41
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
22.06.2019, 00:02 | czytano: 11036

Muzyczne Przywitanie Lata w Mieście (zdjęcia)

zdj. Michał Adamowski

NOWY TARG. - Jesteście dowodem na to, że niewiele potrzeba, że wystarczy wyjść z domu i świetnie się bawić - wołał do zebranej na Rynku publiczności Hubert Gocał z zespołu Ostatni w Raju.

Zespół tworzy czterech muzyków. Ich utwory charakteryzuje dynamizm i temperament, co jest esencją rocka. Ostatni w Raju - to stosunkowo młoda formacja, powstała w czerwcu 2013 roku. Są znani tutejszej publiczności - to oni wygrali m.in. OFA w Jabłonce.

Po "Ostatnich"... którzy byli pierwszymi na "Przywitaniu Lata" - na scenie pojawiła się Sarsa, czyli Marta Markiewicz, a następnie Afromental.

Nocna część imprezy należy do duetu Mag Balay, czyli Magda Bałajewicz i Michała Wierby. Dla najwytrwalszych zorganizowana zostanie dyskoteka do 3 rano.

s/ zdj. Michał Adamowski
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
Marta10:19, 24 czerwca 2019
Impreza udana ale niech świta wesołej pani z urzędu zaprzestanie bicia piany. Koncertów w Nowym Targu na przełomie 20 lat odbyło się wiele i sporo było świetnych za sprawą wykonawców ale też publiczności, która dobrze się bawiła i dopisywała. Dobrze że są letnie igrzyska dla tłumu, choć byłabym za zwiększeniem poziomu muzycznego.
Nie znoszę narzekających23:54, 22 czerwca 2019
Hmm osobom które narzekają polecam na przyszłość zamknąć się w piwnicy, żałosne te Wasze komentarze. Jak Wam tak wszystko przeszkadza to proszę Was podczas seksu nie jęczcie oh i ah bo mnie to też przeszkadza :P polskie społeczeństwo, któremu nigdy się nie dogodzi mam nadzieję że chociaż sami sobie potraficie dogodzić w co śmiem wątpić ;)
Miastowy22:16, 22 czerwca 2019
@Nietutejszy

O przyszłość Nowego Targu się nie martwię, bo na szczęście ta garstka frustratów nie decyduje o jego losie :)
Atka20:33, 22 czerwca 2019
Przydał by się amfiteatr na takie imprezy.
@@@18:13, 22 czerwca 2019
Komentarze żałosne nie warto nawet tego czytać oczywiscie nie wszystkie ale narzekacze juz wylewaja swój jad.
Nietutejszy15:37, 22 czerwca 2019
Potwierdzacie moje przekonanie o tym, że Nowy Targ to zlepek *** którzy uważają się za "miastowych" a są bardziej wiejscy od ludzi z wiosek. Teraz się nie dziwię, że miasto, które ma największy potencjał turystyczny, jest daleko za murzynami w Europie. Wiecznie narzekacie. A to za głośno, a to samoloty hałas robią, a to rzeka za głośno szumi. Ja pierdziule ludzie. Już nawet w Rabie Wyżnej na miejscowych imprezach grają lepsze zespoły, a do tego wszyscy bawią się do 3 i nikt nie narzeka, że im huczy. Wy chyba nigdy nie żyliście w mieście. W Nowym Targu nawet względem wiosek niewiele się dzieje, a co dopiero, by zrobić z tego miasteczko turystyczne, jak w Austrii czy Szwajcarii. Jesteście pierdziulonym zaściankiem. Pisze to osoba z zewnątrz, która z aglomeracji przeprowadziła się na pobliską wioskę, jednak dostrzega pewne aspekty, których wy nie widzicie. Ogólnie niech najlepiej was zasypią i zrobią z tego "zakopane". Przynajmniej wtedy będziecie mieć ciszę i spokój...
busi14:53, 22 czerwca 2019
Mnie ogółem tego typu imprezy ani ziębią, ani grzeją. Jednak współczuję ludziom, którym ktoś sie tłucze pod oknami do 3 w nocy. Tak jakby nie można było rozpocząć tych koncertów i dyskotek odpowiednio wcześnie, żeby skończyły się przed północą. Młodzież też uczy się w ten sposób braku szacunku do innych.
Też bylam młoda14:05, 22 czerwca 2019
Nie rozumiem o co tyle jadu w Was, jest kilka imprez do roku. Jarmarki i teraz ta co była, piknik lotniczy. Czy naprawdę nie chcecie, aby w tym mieście nic się nie działo? To lepiej zasypany dolinę i będzie święty spokój. Też się było młodym i każda tego typu impreza da nas wtedy młodych to było wyjście, dajcie bawić się młodzieży. Teraz Wam przeszkadza, kiedyś, naszym babciom, rodzicom przeszkadzalo , a kiedyś tej młodzieży też będzie.
Więcej wyrozumiałości Panowie i Panie.
Miejscowy13:37, 22 czerwca 2019
@4you

W pełni się zgadzam, kawiarenki, bistro gdzie nie można normalnie usiąść i ich zarezerwować. Kto wydał decyzje żeby na środku rynku mogły być takie punkty gastronomiczne z których normalni ludzie nie mogą skorzystać tylko znajomi właścicieli ?????? Skandal!!!
Cisza Nocna I przeciw dzialanie alkocholizmowi?13:17, 22 czerwca 2019
To bezczelność I buta władz miasta żeby za miejskie pieniądze robić taki hałas I popijawe dla dzieci, masowa impreza I alkohol to zakrawa na kryminał. Za zklocanie ciszy burmistrz też powinien odpowiedzieć! To zwykle chamstwo I lekceważenie prawa. kto widział aby do 3-ciej nad ranem zatruwac ludziom życie .trzeba ich postawić przed sądem z urzedu powinna im Policja sprawę zrobić jak każdemu innemu który by złamał tele przepisów?!
Miastowy12:17, 22 czerwca 2019
@4you

95% nowotarżan docenia piękno, walory, potencjał Miasta, oraz to, co oferuje swoim mieszkańcom (a trzeba obiektywnie przyznać, że jest tego sporo, na tle innych miast wypadamy bardzo dobrze i przyjezdni często to podkreślają). Problem podhale24 polega na tym, że komentarze na nim pisze głównie te pozostałe 5% frustratów, którzy nogę poza Podhale wystawiają tylko w sobotę, jak jadą do Galyrii Krakoskiej na zakupy. Wydaje im się, że każde miejsce, w którym nie ma takiego "wielkiego świata" jest nic nie warte, nie dostrzegając, że mają na co dzień coś, czego ten "wielki świat" nigdy im nie da.

Ale żeby się o tym przekonać, trzeba wcześniej trochę zobaczyć i mieć porównanie.
Fobia10:24, 22 czerwca 2019
@slayer:
Tak. Na imprezie masowej Slayer i Pantera. I Ozzy z Black Sabbath.
Olga09:57, 22 czerwca 2019
Z tego co widać same nastolatki!!!! Artyści mieli nie lada wyznanie zaśpiewać przed taką publicznością!!!!!
Miro09:53, 22 czerwca 2019
Lato! Czemu nie ale niech to nie będzie naszym kosztem spać się nie da a co najważniejsze do swojego domu nie można dojechać!!!!!!!! Niech organizują gdzieś na lotnisku czy gdzie tam żeby inni mogli funkcjonować a nie w środku miasta paraliżując go. Są też ludzie starsi i nie wszczyscy mają chęć słuchania głośnej muzyki pod oknami.
4you09:52, 22 czerwca 2019
Halo nowotarzanie co Was tak dużo na tym badziewnym rynku z okropny i kawiarenkami? I z beznadziejnymi gwiazdami w tym fatalnym Nowym Targu?! Niesamowite ile ludu.... A tyle narzekacie
Slayer09:44, 22 czerwca 2019
Po liczbie osób można dojść do wniosku, że mnóstwo ludzi kocha babrać się w szambie, zarówno muzycznym jak i kulturowym. Straszny poziom artystów głównych na tej imprezie.
hehe09:17, 22 czerwca 2019
no tak 80% małolatów , proponuje przenieść impreze do parku dożucić karuzele i dmuchańce , wate cukrowa i bedzie ok
lato08:08, 22 czerwca 2019
Po liczbie osób można dojść do wniosku że tego typu imprezy są w Nowym Targu potrzebne.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij