Niedziela, 08 grudzień 2019, Imieniny: Marii, Wirginii, Zenona
Czarny Dunajec i okolice
Clouds
Wiatr: 22.32 km/h Wilgotność: 95
Clouds
Wiatr: 22.32 km/h Wilgotność: 97
Clouds
Wiatr: 22.32 km/h Wilgotność: 95
Clouds
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 80
Clouds
Wiatr: 22.32 km/h Wilgotność: 93
Clouds
-0°
Wiatr: 22.32 km/h Wilgotność: 95
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
29.06.2019, 11:33 | czytano: 2861

Będzie remont drogi Nowa Biała - Białka Tatrzańska

Fot. Małopolski Urząd Wojewódzki w Krakowie

Ponad pół miliona złotych otrzymał powiat nowotarski na remont drogi Nowa Biała - Białka Tatrzańska.

W siedzibie Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie starosta powiatu nowotarskiego Krzysztof Faber odebrał z rąk Wojewody Małopolskiego Piotra Ćwika promesę na usuwanie skutków klęsk żywiołowych. Zostanie ona przeznaczona na odbudowę drogi powiatowej Nowa Biała - Białka Tatrzańska w miejscowości Nowa Biała. Wartość inwestycji wyniesie ok. 700 tys. zł, w tym dofinansowanie z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji to 560 tys. zł. Zadanie będzie obejmowało odbudowę nawierzchni drogi dodatkowo wzmacnianej geosiatką. Zakres robót będzie obejmował także zabezpieczenie terenu prac budowlanych, wykonanie ścięcia poboczy, usunięcie nadmiaru ziemi oraz utwardzenie poboczy drogi kruszywem.

Źródło: Starostwo Nowotarskie, oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
Fredek20:59, 2 lipca 2019
Anna - kolejna która ma problem ze zrozumieniem tekstu.
Obywatel16:52, 29 czerwca 2019
Witam
Tą droge to powinni na gwarancij zrobić 5 lat teamu asfalt wylewali - ktoś zgarnął niezłą kasę a odstawił fuszere jak z zakopanego do Gdańska. Ja sie pytam gdzie sa jacyś kierownicy inspektorzy nadzorujący? Szok jak u nas sie robi drogi i wszystko narzekamy na chińszczyzne a polska jakość jest jescze gorsza!
Anna12:45, 29 czerwca 2019
Białka Tatrzańska :) Od kiedy przeniesiona do nowotarskiego powiatu ?
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij