Sobota, 07 grudzień 2019, Imieniny: Marcina, Ambrożego, Agatona
Jabłonka i okolice
Clouds
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 97
Clouds
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 97
Clouds
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 97
Clouds
Wiatr: 20.52 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 93
Clouds
-0°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 97
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
01.07.2019, 14:46 | czytano: 1246

Uzdrowisko wyremontuje ulicę Połoniny

Fot. UMiG Szczawnica

Burmistrz Szczawnicy odebrał w Krakowie dotację na przebudowę ulicy Połoniny.

Pod koniec ub. tygodnia w Urzędzie Wojewódzkim w Krakowie odbyło się uroczyste przekazanie promes w ramach podziału środków na usuwanie skutków klęsk żywiołowych. Grzegorz Niezgoda odebrał z rąk wojewody Piotra Ćwika promesę na wykonanie zadania "Odbudowa nawierzchni ulicy Połoniny na odcinku 470 mb.", na kwotę 280 tys zł. Planowany zakres inwestycji obejmuje odwodnienie i nawierzchnię asfaltową na odcinku od tzw. hotelu robotniczego do wjazdu na stację uzdatniania wody dla miasta Szczawnicy.

UMiG Szczawnica, oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
mario21:36, 1 lipca 2019
Ciekawe kiedy Pan burmistrz sie ulicą Staszowa zainteresuje chyba jak sprawa trafi do telewizji to wtedy bedzie udawał przejętego sprawą
Alek19:29, 1 lipca 2019
A dalej od stacji uzdatniania wody ul Św Krzyża to kiedy?
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij