Poniedziałek, 24 luty 2020, Imieniny: Macieja, Bogusza, Jaśminy
Rabka Zdrój i okolice
Rain
Wiatr: 37.08 km/h Wilgotność: 65
Rain
Wiatr: 37.08 km/h Wilgotność: 65
Rain
Wiatr: 37.08 km/h Wilgotność: 65
Rain
Wiatr: 37.08 km/h Wilgotność: 65
Rain
Wiatr: 37.08 km/h Wilgotność: 65
Rain
Wiatr: 37.08 km/h Wilgotność: 65
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
20.07.2019, 17:00 | czytano: 1462

JEDYNIE NA PODHALU IMPLANTY Z DOŻYWOTNIĄ GWARANCJĄ TYLKO W ALLDENTAL! (art. sponsorowany)

Implantologia to najbardziej kompletna i zaawansowana metoda wypełniania braków uzębienia.

Mimo postępów w stomatologii duża liczba pacjentów traci zęby z powodu próchnicy, chorób przyzębia lub urazów. Przez wiele lat jedynym dostępnym sposobem leczenia były mosty lub ruchome protezy. Obecnie implanty zębowe zyskują coraz większą popularność wśród pacjentów, gdyż za sprawą swego wyglądu oraz funkcjonalności, w niczym nie ustępują prawdziwym zębom. Dzięki najlepszym systemom implantologicznym z dożywotnią gwarancją na wszczepione implanty oraz doświadczeniu lekarzy chirurgów stomatologicznych, ALLDENTAL oferuje swoim pacjentom zabiegi implantologiczne na światowym poziomie.

Sam implant zębowy to w rzeczywistości mała śruba, wykonana z tytanu. Zastosowanie tego materiału gwarantuje zniwelowanie reakcji alergicznych. Organizm człowieka akceptuje implant stomatologiczny, traktując go jak naturalny korzeń zęba. Dzięki temu implant staje się integralną częścią uzębienia pacjenta, nie odbiegając funkcjonalnością od naturalnego.


IMPLANTOLOGIA W ALLDENTAL

1. INWESTYCJA W JAKOŚĆ - DOŻYWOTNIA GWARANCJA NA SYSTEMY IMPLANTOLOGICZNE W ALLDENTAL
W ALLDENTAL do zabiegów implantologicznych wykorzystywane są najbardziej sprawdzone i renomowane systemy, takie jak Straumann, Astra Tech,MIS Impantants Technologies, dzięki czemu pacjent otrzymuje dożywotnią gwarancję na wszczepione implanty. Najwyższej jakości systemy implantologiczne to również bezpieczeństwo zabiegu, gwarantujące najlepsze rezultaty i pełną satysfakcję pacjentów.


2. ZABIEGI WYKONYWANE WYŁĄCZNIE PRZEZ SPECJALISTÓW CHIRURGII STOMATOLOGICZNEJ I CHIRURGII SZCZĘKOWO-TWARZOWEJ
W ALLDENTAL stawiamy na jakość - zabiegi implantologiczne wykonywane są wyłącznie przez renomowanych stomatologów z tytułem specjalisty w dziedzinie chirurgii stomatologicznej oraz chirurgii szczękowo-twarzowej i z ogromnym doświadczeniem w zakresie implantologii. Zarówno najlepsze implanty, jak również wybitni specjaliści, są gwarancją usługi na najwyższym poziomie i pełnego bezpieczeństwa zabiegu.


3. DARMOWE KONSULTACJE IMPLANTOLOGICZNE U JEDYNEGO NA PODHALU SPECJALISTY CHIRURGII SZCZĘKOWO-TWARZOWEJ
Jeśli zastanawiasz się nad implantami, to zapraszamy do ALLDENTAL na bezpłatną konsultację implantologiczną! Tylko 10 sierpnia w ALLDENTAL bezpłatnie otrzymasz poradę i doradztwo w sprawie implantów i chirurgii stomatologicznej u jedynego na Podhalu specjalisty chirurgii szczękowo-twarzowej - lek. dent. Piotra Kuśnierza.Absolwent wydziału Lekarsko-Dentystycznego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.
Doświadczenie zawodowe zaczął zdobywać już w trakcie trwania stażu podyplomowego, pracując w Szpitalu im. Ludwika Rydygiera w Krakowie oraz Klinice Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej Collegium Medicum. We wspomnianej Klinice odbywał specjalizację z dziedziny chirurgii szczękowo-twarzowej, zdobywając doświadczenie pod okiem najlepszych krajowych specjalistów.


Piotr Kuśnierz szlify w zawodzie zdobywał nie tylko w Polsce, ale również zagranicą. Uzyskał „Certificate of Educational Excellence” po odbyciu w latach 2010-2011 cyklu szkoleń zorganizowanych w Hiszpanii przez MediterraneanProsthodonticInstitute oraz w Stanach Zjednoczonych poprzez Department of Prosthodontics University of North Carolina. Zdobyte tam doświadczenie i wiedzę z zakresu leczenia implantoprotetycznego stosuje z powodzeniem w swojej codziennej praktyce dentystycznej. Z dużą skutecznością przeprowadza zabiegi odbudowy kostnej szczęk i żuchwy u Pacjentów przed leczeniem implantologicznym. Mimo wielu lat praktyki lekarskiej, ciągle podnosi swoje kwalifikacje i wdraża światowe technologie by jeszcze bardziej podnieść jakość leczenia pacjentów. Uczęszcza na coroczne sympozja i konferencje implantologiczne w kraju i zagranicą.

Nie zwlekaj - umów się na konsultacje, ponieważ każdy ubytek w uzębieniu wymaga jak najszybszego uzupełnienia, by przywrócić prawidłowy układ gryzienia. Implanty zębów stanowią ważny element odbudowujący, wpływając na stan zdrowia naszego zgryzu oraz estetykę uśmiechu. Dodatkowo dają poczucie swobody i zwiększają komfort życia.KLINIKA STOMATOLOGICZNA ALLDENTAL

NOWY TARG
al. 1000-lecia 111

+48 18 265 74 88
www.alldental.pl
najnowsze informacje
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij