Wtorek, 11 sierpień 2020, Imieniny: Ligii, Zuzanny, Lukrecji
Jabłonka i okolice
Clouds
24°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 56
Clouds
24°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 56
Clouds
25°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 56
Clouds
27°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 51
Clouds
23°
Wiatr: 3.204 km/h Wilgotność: 69
Clouds
23°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 56
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
09.08.2019, 09:32 | czytano: 3115

Drugi dzień Tour de Pologne na Podhalu. Kolarze-amatorzy już na trasie

Fot. Czytelnik

Piątkowy, finałowy etap 76. Tour de Pologne ma start i metę w Bukowinie Tatrzańskiej. Start kolarzy zaplanowano na 12.15. Od rana na trasie etapu rywalizują natomiast kolarze-amatorzy w ramach Tour de Pologne Amatorów.

W związku z wyścigiem zamknięta jest główna droga przez Bukowinę Tatrzańską, od dolnego ronda aż po Klin. Czasowe utrudnienia w ruchu występują też w miejscowościach przez które prowadzi pętla wyścigu - Brzegi, Jurgów, Łapsze Wyżne, Trybsz, Gronków, Szaflary, Biały Dunajec i Gliczarów Dolny oraz Górny.Etap w Bukowinie Tatrzańskiej rozstrzygnie losy tegorocznego Tour de Pologne. Kolarze pokonają łącznie 153 km. Najlepszy z Polaków Rafał Majka w klasyfikacji generalnej jest 9. i nadal ma szanse na podium.

Na metę kolarze powinni dotrzeć po godz. 16.

r/
najnowsze informacje
komentarze
Andrzej13:38, 9 sierpnia 2019
A ilu amatorów jechało ? bo numery startowe mieli ponad 2000
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij