Środa, 19 luty 2020, Imieniny: Arnolda, Konrada, Mansweta
Nowy Targ i okolice
Clouds
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 55
Clouds
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 55
Clouds
Wiatr: 20.52 km/h Wilgotność: 49
Clouds
Wiatr: 20.52 km/h Wilgotność: 49
Clouds
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 55
Clouds
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 55
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
21.08.2019, 16:00 | czytano: 1209

TAKIEGO JESZCZE NIE BYŁO! DEPILACJA LASEROWA CAŁEGO CIAŁA NO LIMIT* TYLKO 2999 ZŁ! TYLKO DO KOŃCA SIERPNIA I TYLKO W ALLESTETIS! (art. sponsorowany)

WIELKA MEGA PROMOCJA W ALLESTETIS! DEPILACJA LASEROWA CAŁEGO CIAŁA / PAKIET „NO LIMIT” W SUPER CENIE – TYLKO 2999 ZŁ (CENA REGULARNA 4999 ZŁ)! POSPIESZ SIĘ, PROMOCJA TRWA TYLKO 2 TYGODNI!

NAJLEPSZY NA ŚWIECIE LASER DO DEPILACJI TYLKO W ALLESTETIS!

ALLESTETIS jest jedynym miejscem na Podhalu posiadającym laser diodowy VECTUS. Laser Vectus jest najnowocześniejszą dostępną na rynku światowym metodą depilacji laserowej. Pozwala na skuteczne, bezbolesne i błyskawiczne uzyskanie oczekiwanych efektów.


DLACZEGO VECTUS?

1. Największy zakres fal – największa siła działania i spektakularne efekty
VECTUS jest laserem diodowym, czyli najlepiej sprawdzającym się rodzajem lasera w depilacji. Dodatkowo w stosunku do konkurencji wyróżnia go największy zakres fal o długości do 810 nm, a co za tym idzie największa moc i skuteczność działania. Nie bez powodu jest stosowany w czołowych klinikach medycyny estetycznej w Polsce. 

2. Depilacja możliwa przez cały rok
Laser VECTUS został wyposażony w inteligentny czytnik poziomu melaniny SkinTel. Określa on indywidualny poziom melaniny – barwnika włosa, dzięki czemu dobiera optymalne parametry zabiegu dla danego pacjenta. Największą jego zaletą jest możliwość zastosowania go do wszystkich kolorów włosów i skóry, bez ryzyka słabszych rezultatów, dzięki czemu można depilować się niezależnie od pory roku i koloru włosa. 

3. Zerowe ryzyko poparzeń = 100% bezpieczeństwa
Dzięki systemowi SkinTel, w przeciwieństwie do innych laserów, nie istnieje ryzyko poparzenia pacjenta, dlatego jest to zabieg w 100% bezpieczny. Dodatkowo system SkinTel maksymalizuje efekty depilacji, ponieważ dobiera maksymalną bezpieczną dawkę lasera, bazując nie na subiektywnej ocenie osoby wykonującej zabieg, a na komputerowym pomiarze melaniny. 


PAKIETY NO LIMIT - BO NIGDY NIE WIESZ, ILE WYSTARCZY :)

Ponieważ każda osoba indywidualnie reaguje na depilację laserową, nie ma jednej określonej liczby zabiegów, które gwarantują pełną skuteczność depilacji (zazwyczaj 4-8). Dlatego ALLESTETIS oferuje swoim pacjentom pakiety NO LIMIT, dzięki którym przez rok można bez ograniczeń korzystać z depilacji, aż do osiągnięcia oczekiwanego rezultatu.

SKORZYSTAJ Z WYJĄTKOWEJ PROMOCJI! TYLKO DO KOŃCA SIERPNIA DEPILACJA LASEROWA CAŁEGO CIAŁA PAKIET „NO LIMIT” TYLKO 2 999 zł (cena regularna 4 999 zł)!

Także przypominamy, że w ALLESTETIS przez cały sierpień trwa jeszcze jedna promocja - NAJMOCNIEJSZY NA RYNKU BEZINWAZYJNY LIFTING TWARZY I CIAŁA AŻ DO - 50 %.HIFU Ultraskin II Absolute (High Intensity Focused Ultrasound) to nowość światowej medycyny estetycznej, wykorzystująca skupione ultradźwięki w celu poprawy kondycji skóry twarzy i ciała.
Efektem działania technologii jest natychmiastowy i długo utrzymujący się efekt liftingu i napięcia skóry. Dodatkowo stymulacja warstw skóry właściwej pozwala na jej głęboką przebudowę i w konsekwencji na poprawę gęstości, wygładzenie i widoczne odmłodzenie skóry.
W porównaniu z dostępnymi na rynku urządzeniami, ULTRASKIN II ABSOLUTE, którego używamy w Allestetis, pozwala na znacznie większe skoncentrowanie fal ultradźwiękowych, dzięki czemu efekty zabiegu są znakomite!

☑ zabieg nie wymaga rekonwalescencji po jego wykonaniu 
☑ efekt jest widoczny już po jednym zabiegu
☑ osiągnięte rezultaty są długotrwałe, ponieważ w efekcie zabiegu skóra staję się „gęstsza” i mniej wiotka 
☑ lifting możemy wykonać o każdej porze roku i praktycznie na każdej części ciała

Zapraszamy na konsultacje do naszych specjalistów! Allestetis to profesjonalny zespół, wyjątkowa dbałość o bezpieczeństwo przeprowadzanych zabiegów, najlepszej jakości kosmetyki i certyfikowany sprzęt. To wszystko razem oraz miła atmosfera, są gwarancją efektywnych zabiegów i Twojego zadowolenia. KLINIKA MEDYCYNY ESTETYCZNEJ I CHIRURGII PLASTYCZNEJ

NOWY TARG
al. 1000-lecia 111

+48 18 265 74 88
www.allestetis.pl
najnowsze informacje
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij