Środa, 19 luty 2020, Imieniny: Arnolda, Konrada, Mansweta
Jabłonka i okolice
Clouds
Wiatr: 18.36 km/h Wilgotność: 55
Clouds
Wiatr: 18.36 km/h Wilgotność: 55
Clouds
10°
Wiatr: 25.92 km/h Wilgotność: 71
Clouds
Wiatr: 25.92 km/h Wilgotność: 71
Clouds
Wiatr: 18.36 km/h Wilgotność: 55
Clouds
Wiatr: 18.36 km/h Wilgotność: 55
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
25.08.2019, 12:53 | czytano: 1168

Future Folk na scenie Kultury na Bani (zdjęcia)

zdj. Michał Adamowski

Wczoraj w Białce Tatrzańskiej wystąpił zespół Future Folk.

Koncertowa sobota rozpoczęła się występem grupy Cold Gregories. Wywodzący się z Nowego Targu zespół powstał w 2013 roku. Jak mówią sami członkowie, charakteryzuje go "mocne brzmienie, jednak nie pozbawione jednocześnie melodyjności".

Future Folk to założony w 2011 roku zespół udanie łączy akcenty góralskie z muzyką elektroniczną. "Janko", "Malinowa Dziewczyno", czy "Zbacowanie" rozgrzały publiczność.

Dziś scena Kultury na Bani dedykowana będzie najmłodszym. O godzinie 17:00 ze swoim interaktywnym show wystąpią Beti & Bobass. W programie największe przeboje Majki Jeżowskiej i Fasolek. Na dzieci czekają także wspólne animacje taneczno-wokalne, gry, zabawy i konkursy. Duet wystąpi w ramach projektu Kultura na Bani raz jeszcze - 31 sierpnia.

Do końca miesiąca zaplanowano także Biesiadę Góralską, koncerty: Heavy Way Unplugged, The King's Friends, Krzikopa oraz Kino na stoku Bani, czyli plenerowe projekcje krajowych i światowych klasyków.

Szczegółowy plan koncertowego lata można znaleźć na www.kulturanabani.pl.

s/ zdj. Michała Adamowski
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij