Czwartek, 29 październik 2020, Imieniny: Euzebii, Wiloletty, Narcyza
Zakopane i okolice
Fog
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 93
Fog
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 93
Fog
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 93
Fog
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 100
Clouds
Wiatr: 1.62 km/h Wilgotność: 91
Fog
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 93
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
12.09.2019, 15:00 | czytano: 4655

Brak chętnych na budowę świateł

Fot. Piotr Korczak

Nie udało się rozstrzygnąć przetargu na budowę sygnalizacji świetlnej przy Szkole Podstawowej nr 1 w Zakopanem. W postępowaniu ogłoszonym w trybie zaprojektuj i wybuduj nie została złożona żadna oferta.

Szkoła nr 1 zlokalizowana jest na zakręcie ulicy Orkana. Na tej drodze odbywa się duży ruch samochodów w obu kierunkach. Sygnalizacja świetlna niewątpliwie poprawi bezpieczeństwo uczniów uczęszczających do placówki.

pk/
najnowsze informacje
komentarze
przetarg z 1918 roku21:25, 13 września 2019
@ elektryk jacy są mądrzy elektrycy i ty do nich dołączyłeś to widać po ....bolku . Podajcie sobie ręce i pieprzcie dalej ogłupiając ludzi . To ty piszesz bzdury i skończ waść wstydu oszczędź
elektryk11:11, 13 września 2019
po jaką cholerę.... przetargi to pomysł z 1918 roku. Przynajmniej w Polsce. Już wtedy ówczesny rząd organizował przetargi na zamówienia rządowe, a pierwsza ustawa o przetargach była wprowadzona w 1933 roku. O Unii nikomu się wtedy nie śniło. A rozsądnie myślący organizowali przetargi parę wieków wcześniej i dobrze na tym wychodzili. Nie wiesz po co są przetargi, to się może doucz, zamiast pisać bzdury.
Wróżbita Maciej07:18, 13 września 2019
POdobno PiS wylosuje dzisiaj numer 2.
baciok@20:53, 12 września 2019
Do nick POP (Pełniący Obowiązki Polaka)
Program gospodarczy PiS
Jeśli ciężko pracujesz i dobrze zarabiasz to podziel się z tymi którym się nie chce.
po jaką cholerę19:58, 12 września 2019
Przetargi to kamień u nogi , po to by nie robić i nie wydawać środków finansowych. Totalna bzdura i każdy zdrowo myślący tak myśli , ale nie powie . Kto to wymyślił i po jaką cholerę , ale wydaje się ,że to bzdura która wyszła z UE , po to by nowe państwa nie rozwijały się tak jakby mogły i chciały .
POP (Pełniący Obowiązki Polaka)19:14, 12 września 2019
Dzięki temu, że PiS rządzi mamy tak wysoką koniunkturę w budownictwie i ogólnie widać, że ludziom żyje się lepiej. Pamiętacie jak było wcześniej, o każdą robotę trzeba było rywalizować z innymi chętnymi a fizyczny robotnik był nieszanowany. " Jak ci wsioku nie pasuje to na twoje miejsce jest dziesięciu". Dzięki Bogu od czterech lat następują pozytywne zmiany, myślę że jesienią zagłosujemy odpowiednio.
szary16:41, 12 września 2019
to chyba będzie coraz częstsza sytuacja. Po co startować w konkursie o to kto mniej zarobi, gdy na rynku jest więcej zleceń niż można przerobić, i da się spokojnie zarabiać nie biorąc udziału w przetargach. A po tym jak wprowadzą w życie pomysły z podnoszeniem płacy do 4000 to mogą zapomnieć o tym, że na jakikolwiek przetarg bedzie się zgłaszał oferent. Po prostu ceny oczekiwane przez Urzędy będa się tak bardzo rozmijały z rzeczywistymi kosztami, że szkoda tracić czasu na przygotowanie jakiejś oferty.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij