Piątek, 03 kwiecień 2020, Imieniny: Ryszarda, Antoniego, Pankracego
Rabka Zdrój i okolice
Clear
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 42
Clear
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 42
Clear
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 42
Clear
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 40
Clear
-0°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 42
Clear
-1°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 42
Jakość powietrza
Nowy Targ
Brak pomiaru
Zakopane
Brak pomiaru
Rabka-Zdrój
Brak pomiaru
Koronawirus - aktualna sytuacja na Podhalu
26.10.2019, 15:15 | czytano: 12600

Czytelnik: "Na zdjęciach widać jak wiceburmistrzowie zastawiają windę i wjazd do urzędu"

Fot. Czytelnik

"Jestem zniesmaczony artykułem „Burmistrz Watycha odpiera zarzuty radnego”. Liczyłem, że burmistrz miasta stanie w prawdzie i przeprosi mieszkańców, ot tak zwyczajnie, po ludzku. To kwestia wiarygodności" - napisał w liście do redakcji nasz Czytelnik.

O sprawie pisaliśmy: TUTAJ

"Jestem zniesmaczony artykułem „Burmistrz Watycha odpiera zarzuty radnego”. Liczyłem, że burmistrz miasta stanie w prawdzie i przeprosi mieszkańców, ot tak zwyczajnie, po ludzku. To kwestia wiarygodności. Wielu mężów stanu to robiło. Ale nie! Pan Watycha brnie i kluczy. Pisze: "Odnosząc się do Pana zarzutu, iż notorycznie blokowana jest winda dla osób niepełnosprawnych przez parkujące samochody, w tym w szczególności przez II Zastępcę Burmistrza, wskazuję, iż nie jest to prawda”. Wszyscy wiedzą, że Pani Joanna od kiedy jest wice to tam parkuje. Nieprawdą jest też stwierdzenie, że „Obsługa UM pilnuje by zawsze był zapewniony swobodny dostęp do windy oraz by nie były blokowane przejścia ewakuacyjne.” Po pierwszej interwencji już by tam nie pracowała. Na zdjęciach wyraźnie widać jak Pani Joanna zastawia auto pana burmistrza i windę dla niepełnosprawnych a Pan Wojtaszek całkowicie wjazd do oficyny UM. Wszystkim ! Straży pożarnej i osobom na wózkach inwalidzkim. Obsługi nie widać, bo nic nie widzi. Chce pracować. Pani sprzątająca też chciała. Ale wyleciała (...)" - napisał czytelnik.r/
najnowsze informacje
komentarze
tyci ale dzielny07:54, 29 października 2019
Już wiem o co chodzi! To przemyślane działanie wybitnych fachowców od promocji poszerzające akcję "Owca w Mieście". Teraz będzie strzał w dziesiątkę. "Parkujące barany w Mieście". No i wymarzone miejsce, gdzie wszystko się zaczyna, a władza daje przykład. Taka sytuacja, taki sztos.
Egon16:47, 28 października 2019
bit
A na zdjęciu widać burmistrza który parkuje na drodze pożarowej, wiceburmistrz zastawiającą jak zwykle windę dla wózków inwalidzkich i wiceburmistrza zastawiającego wjazd wszystkim. Normalni ludzie płacą za parkingi.
wyborca07:46, 28 października 2019
Pan burmistrz może w końcu wyciągnie wnioski i zacznie odpowiadać radnym rzeczowo i szczerze a nie zwyczajnie kłamać.
bit07:10, 28 października 2019
W szybie samochodu widać fotografa i okno z którego robiono fotkę.
"Jak parkujesz Baranie"18:16, 27 października 2019
Takie zachowanie wskazuje o braku szacunku dla osób z niepełnosprawnością i lekceważeniem Mieszkańców. Proponuję naklejać naklejki jak na długiej Polanie "Jak parkujesz Baranie" - może wtedy zadziała :) "Źle parkujesz - to teraz zdrapujesz"
gargamel14:48, 27 października 2019
Szkoda, że usunąłem z telefonu komórkowego ciekawsze ujęcia z plenerowych występów wiceburmistrz Iskrzyńskiej-Steg, myśląc, że przecież każdemu zdarzyć się może gdy jest w potrzebie. Ale przecież zatrzymywanie się w poprzek chodnika na Rynku idąc do drogerii jest zachowaniem wyjątkowym i niepowtarzalnym. Nagminne zastawianie przejścia dla pieszych to też wyjątkowa okazja, bo przecież władza może i musi. No i ta winda dla niepełnosprawnych to już perła w koronie arogancji i chyba pospolitego chamstwa. A teraz Watycha mówi, że przecież to incydentalne sprawy, którym winni są radni: Pawlikowska i Liszka. Proponuję zatem burmistrzowi częstsze wychodzenie ze swojej *** i odbycie spacerów po mieście, by dostrzec cały otaczający nas syf.
polityczna dehumanizacja watahy13:52, 27 października 2019
@Obiektywny - jakieś problemy z wyobraźnią? No to usiądź w wózku inwalidzkim i spróbuj zrobić obrót. Wtedy dowiesz się, ile miejsca potrzeba, by taki manewr wykonać. Śmiem twierdzić, że nawet metr kwadratowy może okazać się za małą powierzchnią. Dlatego zupełnie nie ma znaczenia z jakiej perspektywy ta fotografia została zrobiona. Fakt jest faktem i nie manipuluj świadomością ludzi, którzy potrafią używać mózgu do myślenia. Kompromitacja! Jak już bronisz ludzi pozbawionych zwykłych odruchów to lepiej zamilcz i przekaż swojemu szefowi, że zamiast kłamać lepiej czasami uderzyć się w piersi, by móc spojrzeć w lustro podczas golenia bez obrzydzenia.
Kierowca z "gorszego sortu "11:34, 27 października 2019
Płacić powinni Wszyscy za parking! A w miejscu windy dla niepelnosprawnych Policja powinna lepić mandaty i nie patrzeć czy to auto chłopa czy też Panicza sobie tam stoi.
Obiektywny11:31, 27 października 2019
Proszę pokazać zdjęcie z innego profilu, żeby stwierdzić czy rzeczywiście dojście do windy jest zablokowane
płatnik10:28, 27 października 2019
czekając w kolejce do kasy UM zrobiono to zdjęcie każdy może
do @Karlo09:14, 27 października 2019
Człowieku jaką ty masz mentalność... chcesz robić nagonkę na kogoś kto zareagował na łamanie przepisów, zrobił zdjęcie i wysłał żeby sprawę nagłośnić?
Odwracasz uwagę od tego który łamie zasady i jako winnego wskazujesz tego który się łamaniu zasad sprzeciwia???
rozsądek08:52, 27 października 2019
do Pawian od Patrylii Króliczek i Ewa:

tylko pominąłeś (liście) w prezentowanej moralności Kalego, tak bliskiej zresztą obecnej władzy, że to właśnie pan Watycha deklarował poprawę standardów obejmując urząd po swoim poprzedniku. Poprawę jakości zarządzania, komunikacji społecznej, transparentności... Hmmm, na deklaracjach różnego asortymentu jednak się skończyło. I tak sobie już trwa.
A w pewnych kwestiach wystarczy podobno być tylko przyzwoitym, nawet gdy cały nowotarski światek klaszcze, wiwatuje i bije brawo.
No i jeszcze to ciągłe odwoływanie się do Fryźlewicza... jakie to słabe, nudne i beznadziejne, szczególnie gdy przejęło się po nim wszystko co najgorsze, robiąc z tego prawdziwy teatr buty i arogancji z główną rolą tercetu egzotycznego włodarzy.
Hahahhaha, no i ten marszałek..., może jeszcze kryształowy Banaś? - przecież wszystko jest dozwolone!
Co dopiero nasza władza miejska! Ta zwolniona jest według Ciebie od przestrzegania podstawowych norm cywilizowanego społeczeństwa i odrobiny skromności, pokory, służby (same trudne słowa wymazane ze słownika współczesnych "dyplomatołków").
Hulaj dusza, piekła nie ma i co mi zrobisz jak nas złapiesz?
Co za świat?
Nowy Targ!
Karlo08:39, 27 października 2019
Widać że zdjęcie zrobione z gabinetu urzędowego można się domyślić których i z że zależy im na tym aby dawna władza wróciła. To jest kpina i zachowanie niegodne urzędnika.
xyz07:16, 27 października 2019
Watycha oszukał nas z jednym zastępcą budowlańcem, stacją narciarską więc idzie dalej w kłamstwa i kłamstewka prawie jak Pinokio
jaga206:46, 27 października 2019
@Ola. Pani Joanna zajmuje się tymi co nikt się nie przejmuje a wyrzuca z samochodu wywozi do lasu Pani Ola martwi się pokazowo o ludzi kalekich a gdzie są ich rodziny a bezdomni też mieli kiedyś swoje domy
Maniek23:02, 26 października 2019
Panie burmistrzu wprowadził pan strefę płatnego parkowania pod urzędem chyba uchwałą rady miejskiej. A strefa bezpłatnego parkowania na drodze pożarowej to legalna?
Marcin22:48, 26 października 2019
Też mam kilka fotek na których widać jak stoją auta obu wiceburmistrzów. Nie robiłem zdjęć wozom, tylko kotom, które dokarmiają urzędnicy ale na kilku zdjęciach widać te samochody przy okazji. Dlatego panie burmistrzu mówienie, że samochód pani Joanny czy pana Waldemara zastawił dojście do windy tylko raz - to nieprawda.

ps. Modi wymiatasz. :))))
Wstążka22:19, 26 października 2019
Królowa kiczu wymiata!
???22:19, 26 października 2019
Bo darmo mają więc parkują. Widac bieda w urzędzie
prawda22:17, 26 października 2019
Na tym zdjęciu to po pierwsze zupełnie nie widać że jakieś auto ogranicza niepełnosprawnym wjazd do windy. Poza tym to ustawka Liszki. Próbuj coś ugrać. Niestety do Grzegorza ma bardzo daleko. Grzegorz będzie dobrze. Tylko spokojnie. Mam nadzieję że moderator to pości.(pani moderator).

Nie wiem czemu mam pościć. Mam nadwagę? Moderator.
Pisiowiec Hetman co dłoń ściska z Markiem i śnim21:46, 26 października 2019
Paweł Ty już nie jesteś śmieszny jesteś żałosny
Pawian od Patrylii Króliczek i Ewa21:40, 26 października 2019
Pani pracująca chciala pracować :D niech dalej igra z wiatrakami to wyjda na światło dzienne takie smaczki ze moze sie zdziwic. I wstyd jej będzie mieszkać w NT. I w okolicach sa świadkowie nagrania z kamer tudzież zdjęcia
Co do parkowania poprzednicy jeszcze gorzej parkowali Miejsca 1 pierwszy 2 Drugi 3 trzeci 4 sekretarz 5 SM (mam zdjecia) I nic sie nie dzialo....a później w podwórku jeszcze gorzej. Z windy nie korzysta nikt. A tak czy siak jest miejsce żeby z niej korzystać Przepraszam Maziorz korzystał przy odbiorze. 1 raz. Tez mam zdjęcia
Po drugie jedzcie ludzie np. Krakow Urząd Marszałkowski i zróbcie zdjęcia kto parkuje w podwórku Magistratu. I co w tym dziwnego że Marszałek i reszta elyty ?
cyngiel21:35, 26 października 2019
Potem się dziwić, że mieszkańcy parkują gdzie popadnie. Przykład idzie z góry. Straszliwy minus dla Watychy za brak klasy w parkowaniu i odpowiadaniu. Kto mu te bzdury pisze? Ja bym wylał na zbity pysk.
Ola20:51, 26 października 2019
Pani Joanna wzrusza poszukiwaniem domu dla pieska na swoim fejsbuku. A ludzie Pani Joanno? Ludzie niepełnosprawni, bezdomni? Po raz kolejny Pani błyszczy. Niestety negatywnie.
oh20:06, 26 października 2019
Racja @Marek - wszyscy kłamią. Wiec czas odwołać i burmistrza i rozwiązać Radę. W pełni Cię popieram.
niepełnosprawny19:55, 26 października 2019
Oj chciałoby się zakląć. Albo zawyć w rozpaczy: Burmistrzu opamiętaj się! Już też jak widać za wiele wymagać nie możemy, ale przynajmniej honoru, honoru, honoru - choć odrobinę już tak. Tak samo jak zwykłej przyzwoitości.
Janusz19:45, 26 października 2019
No taki przykład daje władza pod wodzą Watychy? To czego tutaj wymagać od innych? Przecież to gangrena i żeby nie mieć tyle w sobie przyzwoitości, aby nie kłamać, aby uderzyć się w piersi i przyznać do popełnionych błędów. Zakichany majestat karłów. Wstyd i zażenowanie! A tośmy się doczekali ludzi z klasą... elyta.
Marek19:43, 26 października 2019
Skandaliczne zachowanie pana burmistrza i jego zastępców. Skandaliczna odpowiedź radnej zawierająca nieprawdę. Tak się zachowują ludzie, którzy na co dzień stanowią prawo i powinni świecić przykładem. Jestem za referendum w sprawie odwołania tego towarzystwa.
zeb19:33, 26 października 2019
Ciąg dalszy farmy troli od rodziny Panie Burmistrzu! Niech pan przejrzy na oczy!
MF19:13, 26 października 2019
Co wolno wojewodzie tonie Tobie smr...dzie marny pisaku ...
Rozgniewana19:03, 26 października 2019
Burmistrz gdyby miał odrobinę chonoru i wstydu że nie nadaje się na takie stanowisko to nie pchal by się na burmistrza. aby żądzic tak żeby ludziom było lepiej to trzeba być człowiekiem z uczuciami lidzkimi. A niestety poszedł tylko dla poiniedzy i kontaktów. Czy nie można nic zrobić aby przerwać to marnowanie pieniędzy i bogacenie się Amy zwykli ludzie Grosicki liczymy. AFE
besala18:53, 26 października 2019
Niestety, sprawowanie władzy nie dodaje ani klasy ani kultury. Najczęściej obnaża ich brak.
Pnt18:39, 26 października 2019
Proszę nazwać tu wszystko po imieniu, nie "czytelnik" tylkopan Liszka to pisze. To samo zdjęcie do UM dał a teraz sie dalej stawia.Jak dzieci w piaskownicy ci radni sie zachowuja zamiast cos dla ludzi robic jak juz do *** sie dostali....
mieszkaniecNT18:17, 26 października 2019
Pracownicy Urzędu parkują na parkingu koło hali lodowej i płacą 15 zł miesięcznie, a Włodarzy nie stać na parking, tylko zastawiają windę dla niepełnosprawnych i w dodatku kłamią że tak nie robią. Myślą tylko o swoim interesie w każdym działaniu i podejmowanych decyzjach. W kampanii pisał "kocham i szanuję" ale jak widać tylko siebie i swoich kolesi.
Bluza17:35, 26 października 2019
"Gratulacje" Pani viceburmistrz. Należy się szeroka wstążka z napisem " Miszcz" parkowania..
Taka jest prawda17:17, 26 października 2019
Taka jest prawda
Władzy wolno wszystko.
Na Sztandarach wyborczych i rozdawanych Ulotkach mieli napisane: NASZE MISTO. To co mieszkańcy chcecie... To ich Miasto?
Władzy wszystko wolno.
/.../ Wstyd. Władzy wolno wszystko. Brawo Pani Radna za słuszne spostrzeżenie a propos windy inwalidzkiej przy UM NT. Będą jeszcze inne przykłady, ino czekać.
Taka jest prawda.

Proszę pamiętać o temacie artykułu. Moderator.
referendum16:58, 26 października 2019
/.../Elita. Jak można tak okłamywać radnych i mieszkańców?
Wojtek16:57, 26 października 2019
Ale znowu podjudzanie,i dziwię się,że redakcja nadal przepuszcza takie treści,a potem nowotarżanie wylewają całą swoją złość i podłość.
rachunek sumienia16:57, 26 października 2019
Po prostu w d... się im poprzwracało i tyle. Skandal za skandalem, kłamstwo goni kłamstwo, arogancja Watychy lepsza od Stegowej. Ale już można przecież przystąpić do referendum, by postawić ich wszystkich do pionu, albo wymieść z tych ciepłych posadek. No i dokąd zmierzasz Nowy Targu? Z wizji zostały tylko mżonki, z konsekwencji tylko łgarstwo, z miłości podłość, a z szacunku bezkarność i prywata.
Szymon16:45, 26 października 2019
Zapewne tylko na chwilę się tam zatrzymali : ) Sprawy służbowe ; )
Pieszy16:45, 26 października 2019
I co się dziwić że ludzie parkuja gdzie chcą przykład idzie z góry,
miastowy16:44, 26 października 2019
Jedyne co wychodzi temu burmistrzowi, to odpowiadanie radnym opozycji na pisma z żalem, że chcą go tylko zdyskredytować.

Ale jak mają tego nie robić, skoro sami sobie kłody pod nogi podkładają? Strasznie słaba ta władza. Dobrze, że wprowadzony jest limit kadencji, bo im dłużej tym gorzej.
nie popuści16:40, 26 października 2019
Pisze burmistrz że zatrudni każdego swojego wyborce a ci z Maniów i Radomska też na niego głosowali ?
W poniedziałek będzie dochodzenie z czyjego okna zrobiono zdjęcie
ej pójdzie do pokoju przesłuchań do Wielkiego Brata
Alfred Jonatan Kwak16:04, 26 października 2019
gdyby dał rade wjechac do urzedu było by po sprawie
Darek15:52, 26 października 2019
Faktycznie styl Watychy skandaliczny. Ale wtopa. Powinien złożyć funkcję
Miejscowy15:41, 26 października 2019
Jaki burmistrz jacy radni takie miasto i w nim porządek.Zeby coś się w tym mieście zmieniło trzeba odsunąć z UM tych co nic nie robią i nic nie widzą.
abc15:32, 26 października 2019
no i co jak teraz się czujemy "nasza władzo"?
nie głupio wam teraz?
nawet koło siebie nie potraficie porządku zrobić, o tłumaczeniach nawet nie mam ochoty pisać.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij