Wtorek, 31 marzec 2020, Imieniny: Beniamina, Kornelego, Balbiny
Jabłonka i okolice
Clouds
-4°
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 67
Clouds
-4°
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 67
Clouds
-3°
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 67
Clouds
-2°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 79
Clouds
-4°
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 67
Clouds
-5°
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 67
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
Koronawirus - aktualna sytuacja na Podhalu
23.11.2019, 19:50 | czytano: 9283

Wielka uczta w Zaskalu (zdjęcia)

Fot. Robert Miśkowiec

W sobotni wieczór w Zaskalu odbywa się 25. Gminny Konkurs Potraw Regionalnych "Zoskalańskie Jodełko".

Impreza tradycyjnie zgromadziła w remizie OSP wielu mieszkańców wsi i zaproszonych gości, w tym przedstawicieli władz gminy czy powiatu. Góralską kuchnię w tradycyjnym i nowoczesnym wydaniu prezentują gospodynie ze wszystkich miejscowości gminy Szaflary, swoje stoisko mają też uczniowie szkoły rolniczej z Nowego Targu. Co roku w Zaskalu jest też stół z potrawami europejskimi.

Imprezę otworzyli przedstawiciele miejscowego oddziału Związku Podhalan - Andrzej Tylka i Jacek Król. Potrawy ocenia komisja konkursowa, wybierając najlepsze spośród przygotowanych przez gospodynie.

r/ zdj. Robert Miśkowiec
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
Bezdomoviec19:55, 24 listopada 2019
Troche tego jest , zjadlo by sie slinka leci ale co ....
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij