Czwartek, 04 czerwiec 2020, Imieniny: Franciszka, Karola, Gościmiła
Czarny Dunajec i okolice
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 93
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 93
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 93
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 93
Clouds
Wiatr: 6.624 km/h Wilgotność: 90
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 93
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
02.12.2019, 14:16 | czytano: 15383

Kim jest śmiertelna ofiara?

Arch. Podhale24.pl

Policjanci ustalają tożsamość mężczyzny, który w nocy z soboty na niedzielę został potrącony przez samochód w Czarnym Dunajcu i zmarł w szpitalu.

Do zdarzenia w Czarnym Dunajcu doszło w sobotę po północy na skrzyżowaniu z sygnalizacją świetlną. - Jak wstępnie ustalono, sygnalizator wskazywał zielone światło dla kierującego pojazdem - informuje asp. Dorota Garbacz z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu.

Potrącony przez samochód mężczyzna po przewiezieniu do szpitala zmarł. Szpitalne badanie wykazało, że był pod wpływem alkoholu. Kierowca audi był natomiast trzeźwy. - Zostało zabezpieczone nagranie z monitoringu. Na chwilę obecną nie znamy jeszcze tożsamości mężczyzny, który zmarł w szpitalu - informuje rzecznik nowotarskiej policji.

oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
zenek21:52, 2 grudnia 2019
Powinni te Audi wycofać. co z pech. w Lipnicy Audi i w czarnym Dunajcu Audi. Te Audice to chyba pechowe są.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij