Sobota, 14 grudzień 2019, Imieniny: Alfreda, Izydora, Alfredy
Czarny Dunajec i okolice
Snow
Wiatr: 33.48 km/h Wilgotność: 80
Snow
Wiatr: 33.48 km/h Wilgotność: 80
Snow
Wiatr: 33.48 km/h Wilgotność: 80
Rain
Wiatr: 24.12 km/h Wilgotność: 75
Snow
Wiatr: 33.48 km/h Wilgotność: 80
Snow
Wiatr: 33.48 km/h Wilgotność: 80
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Dobra
02.12.2019, 14:16 | czytano: 14854

Kim jest śmiertelna ofiara?

Arch. Podhale24.pl

Policjanci ustalają tożsamość mężczyzny, który w nocy z soboty na niedzielę został potrącony przez samochód w Czarnym Dunajcu i zmarł w szpitalu.

Do zdarzenia w Czarnym Dunajcu doszło w sobotę po północy na skrzyżowaniu z sygnalizacją świetlną. - Jak wstępnie ustalono, sygnalizator wskazywał zielone światło dla kierującego pojazdem - informuje asp. Dorota Garbacz z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu.

Potrącony przez samochód mężczyzna po przewiezieniu do szpitala zmarł. Szpitalne badanie wykazało, że był pod wpływem alkoholu. Kierowca audi był natomiast trzeźwy. - Zostało zabezpieczone nagranie z monitoringu. Na chwilę obecną nie znamy jeszcze tożsamości mężczyzny, który zmarł w szpitalu - informuje rzecznik nowotarskiej policji.

oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
zenek21:52, 2 grudnia 2019
Powinni te Audi wycofać. co z pech. w Lipnicy Audi i w czarnym Dunajcu Audi. Te Audice to chyba pechowe są.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij