Piątek, 06 grudzień 2019, Imieniny: Mikołaja, Jaremy, Leontyny
Jabłonka i okolice
Clouds
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 68
Clouds
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 68
Clouds
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 68
Clouds
Wiatr: 18.36 km/h Wilgotność: 69
Clouds
-2°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 68
Clouds
-3°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 68
Jakość powietrza
Nowy Targ
Umiarkowana
Zakopane
Umiarkowana
03.12.2019, 09:56 | czytano: 2623

Biały poranek

Zakopane / www.nadrodze.info

Po nocnych, intensywnych opadach śniegu na Podhalu przybyło od kilku do kilkunastu centymetrów śniegu. Część kierowców miała rano problemy z dojazdem do pracy na czas. Drogi w wielu miejscach są białe i śliskie.

Na razie to jednak koniec opadów. Już na popołudnie synoptycy zapowiadają duże rozpogodzenia. I taką pogodę - słoneczną i mroźną - przewidują na najbliższe dni.

Aktualny stan ulic w Nowym Targu:
r/
najnowsze informacje
komentarze
Parafianin13:36, 3 grudnia 2019
W Lopusznej w całej wsi szklanka. Jazda samochodem przypomina jazdę na łyżwach. Nie rozumiem, dlaczego nie można było przez cały dzień sypnac trochę piasku na ten lód
ff11:38, 3 grudnia 2019
Zrobili paradny chodnik na Szaflarskiej, a nie ma go kto odśnieżyć. Zatem, po co ten chodnik?
mietek10:42, 3 grudnia 2019
Nowy Targ to nawet OK, drogi w Rabce z rana to był żart. Orkana do PKP, całą Zakopiańską do Chabówki szklanka. Chyba łańcuchy trzeba będzie kupić, jak tak ma to być utrzymywane.
satyra10:35, 3 grudnia 2019
Zacznie się zimowa udręka dla mieszkańców i przyjezdnych. Miasto nie ma tradycji w usuwaniu hałd śniegu.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij