Czwartek, 29 września
Imieniny: Michała, Michaliny, Gabriela
Nowy Targ
Clouds
Wiatr: 1.548 km/h Wilgotność: 98 %
Clouds
Wiatr: 1.656 km/h Wilgotność: 98 %
Rain
Wiatr: 2.988 km/h Wilgotność: 98 %
Rain
Wiatr: 2.664 km/h Wilgotność: 95 %
Clouds
11°
Wiatr: 3.492 km/h Wilgotność: 92 %
Rain
Wiatr: 2.772 km/h Wilgotność: 98 %
Jakość powietrza
42 %
Nowy Targ
18 %
Zakopane
20 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Dobra
PM 10: 21 | 42 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 9 | 18 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 10 | 20 %
Koronawirus
10
Zakażonych
0
Zgonów
Powiat
Nowotarski
Powiat
Tatrzański
Zakażonych
6
4
Zgonów
0
0
Na kwarantannie
0
0
Wykonanych testów
28
27
06.12.2019, 08:22 | czytano: 4117

Kolejne wyróżnienie dla wójta Antoniego Karlaka

Włodarz Gminy Jabłonka znalazł się w gronie najpopularniejszych samorządowców w Małopolsce. Uroczysta gala rozstrzygnięcia plebiscytu, podczas którego wręczane były "Kapelusze Witosowe" odbyła się w Krakowie.

zdj. UG Jabłonka
"Kapelusze Witosowe" oraz honorowe insygnia wręczyli wójtom i burmistrzom Małgorzata Cetera-Bulka, prezes oddziału Polska Press w Krakowie, Piotr Rąpalski, zastępca redaktora naczelnego „Gazety Krakowskiej”, a także Kazimierz Barczyk, przewodniczący Stowarzyszenia Gmin i Powiatów Małopolski, instytucji, która objęła honorowy patronat nad akcją "Najpopularniejszy Wójt i Burmistrz Małopolski 2019".

opr.s/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
beznadzieja08:21, 11 grudnia 2019
A gdzie jest basen, ścieżki rowerowe, wielki dom kultury stoi pusty, mieli zrobić kino, ośrodek zdrowia to samo bez lekarzy. Brak wizji, i tyle
nadzieja21:51, 6 grudnia 2019
Za to ,że nie ma lekarzy /ginekolog /tylko prywatnie w mieście powiatowym. .Busy droższe niż taxi ,Kiermas w środy na drodze , to gospodarowanie śmiechu warte . Mimo wszystko gratulacje .
ciekawski17:23, 6 grudnia 2019
Czy ten wybór to przez głosowanie SMS-owe? Jeżeli tak, to wszystko wiadomo.
Ja16:40, 6 grudnia 2019
Brawo wielkie gratulacje a dla zawsze niezadowolonych mam jedną radę porównajcie naszą gminę z innymi okolicznymi gminami i sami o ile jesteście troszeczkę inteligentni to zobaczycie na jakim poziomie jesteśmy my a jak wyglądają nasi sąsiedzi i tyle w temacie
Orawianin16:05, 6 grudnia 2019
Wszystko pięknie, ale niestety wójt robi to na pokaz. To nie jest przykład dobrego włodarza, o swój region trzeba dbać z rozsądkiem i przewidywać przyszłość. Wystarczy na chwilę przeanalizować czynione w tej chwili i w poprzednich latach inwestycje, niestety wiele z nich było nie trafionych, a część wprost było typowym nepotyzem (robić dobrze, ale dla siebie dobrze). Przed wyborami huczne zapowiedzi, ja się pytam gdzie jest basen? Gdzie szkoły które miały być nowe? Nie ma i nie będzie, za chwilę czekają nas ogromne podwyżki opłat za śmieci i innych podatków, o tym pan Antoni nie wspomina, tylko będzie się tłumaczył, że wszędzie tak robią to u nas też musimy podnieść, trzeba szukać rozwiązań i oddłużać gminę, niestety kolejne kadencje nie będę już takie owocne, chociaż miesiąc przed wyborami Pan Karlak z pewnością otworzy jakiś most czy boisko, żeby dać się fotografować, nie zapomni również o polepszeniu sytuacji dojadowej bocznych dróżek, gdzie tylko "sam on wie", że lepiej kupować kolejne hektary ziemi i robić dojazdy "nikomu" niż zrobić porządną drogę dla mieszkańców, którzy od lat muszą jeździć po błocie. Życzę wszystkim mieszkańcom gminy, aby mimo wszystko nasza gmina się rozwijała, to w największym stopniu zależy od każdego z nas. Działajmy na rzecz naszych małych ojczyzn, przede wszystkim rozsądnie i uczciwie.
koLEGA PROboszcza z N.T.16:03, 6 grudnia 2019
Bracia , Wójt i Proboszcz , skąd to znamy ? RANCZO JAK NIC
zbulwersowany14:33, 6 grudnia 2019
chciałbym się dowiedzieć czym takim się wyróżnił bo nie żebym był złośliwym ale nic szczególnego w naszej gminie się nie wydarzyło ścieżka rowerowa miała być zrobiona zrezygnowano z niej co gorsza w las zrobiono piękną drogę asfaltową ale ciekawe komu kto mam tam działki??? ul spółdzielców kolejny raz cała asfaltowana ciekawe kto tam ma zakład??? nie wspomnę o drogach asfaltowych a na rok następny kopana kanalizacja szałas skanalizowany nie wiem jak rozwiązano problem bo nie wszyscy mogli się do niej podłączyć za wysoko położono główna linie zero pomyślenia mógłbym przytaczać inne przykłady nie wspomnę o działce pod geotermię wiele razy droższa niż cena rynkowa tylko płakać jak się trwoni nasze pieniądze
@ facet z zachodu13:52, 6 grudnia 2019
Prywodce czy przy wódce?
wielki13:44, 6 grudnia 2019
Od razu na "Króla Orawy".
Już na Orawie mamy wszystko. Jeszcze potrzeba nam tylko łaźni i o tym nasz przyszły Król pomyślał bo przecież kupił działkę po lasem, a jak go znamy już pewnie i odwierty zrobił. Plany są też na ścieżkę rowerową do lasu już zrobiona, a i połączy nas z sąsiadami nawet z zagranicy. A że to z PZPR- u pochodzi jakie to ma znaczenie dla Orawy mając na widoku taki dobrobyt.
Zastanawiam, się tylko czy Orawianie wytrzymają jak poprosi nas o kasę na te wydatki.
Baca12:58, 6 grudnia 2019
Co do smogu ,ile samochodów stoi przed każdym domem?,2,3 a nawet 4.Ludzie dawniej palili byle czym a dzisiaj drewnem nie wolno bo smog.Baca cały dzień siedzi w bacówce i szlag no nie trafio z dymu,a zapalcie samochód w garażu i posiedzcie w nim godzine.
orawiak12:35, 6 grudnia 2019
Gratulacje.Stara sie chłop to mu się należy. To że jest smog to przecież sami jesteśmy sobie winni.Tu nie pomoże wymiana kotłów itp.Tylko edukacja! I trza zacząć od siebie a nie jęczeć. Masz dzieci, wnuki wpajaj dobre nawyki- a nie te złe. Nie kupuj fury za 100tyś. żeby się pokazać, lepiej zainwestuj w pompe ciepła ,fotowoltaikę, wtedy zrobisz coś pożytecznego dla siebie, swojej rodziny i świata.Takie to proste.
facet z zachodu11:49, 6 grudnia 2019
On jest naprawde wielki, takiego prywodce potrzebuje POlska.
stasek z austryji z matonogow11:48, 6 grudnia 2019
To nasz kochany wojt! gratulacje panie wojcie!!
wyborca09:23, 6 grudnia 2019
Wojt Karlak na prezydenta Polski!! pokaze wam jak sie rzadzi!!
Magda08:51, 6 grudnia 2019
za co? ze polowa mieszkancow pracuje zagranica? ze wieczorami nie ma czym oddychac bo taki smog, za to ze w nedzele ani weczorami nie ma aini jednego busa? to gratuluje
ocena z Orawy08:40, 6 grudnia 2019
PZPR ciągle zywe
jest kandydat na nowe czasy w Jabłonce
żle się dzieje w Jabłonce oj żle
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas