Poniedziałek, 20 styczeń 2020, Imieniny: Fabiana, Sebastiana, Dobroniegi
Szczawnica i okolice
Clouds
-3°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 85
Clouds
-2°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 85
Clouds
-1°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 85
Clouds
-1°
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 74
Clouds
-2°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 85
Clouds
-3°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 85
Jakość powietrza
Nowy Targ
Umiarkowana
Zakopane
Dobra
15.12.2019, 14:44 | czytano: 4461

Halny nie odpuszcza

zdj. Piotr Korczak

W górach wiatr wieje z prędkością ponad stu kilometrów na godzinę. Temperatura jak na połowę grudnia wyjątkowo wysoka. W Zakopanem termometry wskazywały dziś ok. 1 st. C, w Nowym Targu 14 stopni.

Tej nocy temperatura minimalna wahać się będzie od 1°C do 4°C, w Tatrach około 0°C. W dolinach i kotlinach górskich lokalnie spadek temperatury do -2°C. Wiatr w porywach do 60 km/h, południowo-zachodni. Wysoko w górach wiatr silny i bardzo silny, w porywach do 90 km/h, zachodni i południowo-zachodni.


Na niedzielę synoptycy przewidują zachmurzenie umiarkowane, miejscami małe. Temperatura maksymalna od 5°C do 7°C, na szczytach Tatr około 5°C. Wiatr słaby i umiarkowany, miejscami porywisty, z kierunków południowych. Wysoko w górach wiatr umiarkowany i dość silny, w porywach do 65 km/h, południowo-zachodni.

s/
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij