Czwartek, 06 sierpień 2020, Imieniny: Jakuba, Sławy, Sykstusa
Szczawnica i okolice
Clouds
19°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 82
Clear
18°
Wiatr: 9.648 km/h Wilgotność: 3
Clouds
19°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 82
Clear
22°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 78
Rain
20°
Wiatr: 3.564 km/h Wilgotność: 79
Clouds
19°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 82
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
15.12.2019, 14:44 | czytano: 4934

Halny nie odpuszcza

zdj. Piotr Korczak

W górach wiatr wieje z prędkością ponad stu kilometrów na godzinę. Temperatura jak na połowę grudnia wyjątkowo wysoka. W Zakopanem termometry wskazywały dziś ok. 1 st. C, w Nowym Targu 14 stopni.

Tej nocy temperatura minimalna wahać się będzie od 1°C do 4°C, w Tatrach około 0°C. W dolinach i kotlinach górskich lokalnie spadek temperatury do -2°C. Wiatr w porywach do 60 km/h, południowo-zachodni. Wysoko w górach wiatr silny i bardzo silny, w porywach do 90 km/h, zachodni i południowo-zachodni.


Na niedzielę synoptycy przewidują zachmurzenie umiarkowane, miejscami małe. Temperatura maksymalna od 5°C do 7°C, na szczytach Tatr około 5°C. Wiatr słaby i umiarkowany, miejscami porywisty, z kierunków południowych. Wysoko w górach wiatr umiarkowany i dość silny, w porywach do 65 km/h, południowo-zachodni.

s/
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij