Czwartek, 23 styczeń 2020, Imieniny: Ildefonsa, Rajmunda, Klemensa
Nowy Targ i okolice
Clouds
-3°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 85
Clouds
-3°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 85
Clouds
-1°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 85
Clouds
-1°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 92
Clouds
-2°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 85
Clouds
-5°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 85
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
15.12.2019, 17:11 | czytano: 3080

Kiermasz świąteczny w Poroninie. Kto nie był - mógł obejrzeć w telewizji (zdjęcia)

zdj. Piotr Korczak

PORONIN. Dobiega końca trzydniowy kiermasz świąteczny zorganizowany na placu obok Gminnego Ośrodka Kultury. Mały jarmark stał się słynny, bowiem przez cały dzień gościli tam reporterzy TVP przekazując na ogólnopolską antenę - relacje.

Telewizyjne relacje nie ograniczały się tylko do samego kiermaszu. TVP gościła w całej gminie Poronin. Ekipa odwiedziła m.in. okoliczne stoki narciarskie, przeprowadzała też krótkie rozmowy z lokalnymi artystami.

W ostatnim dniu jarmarku na scenie zaprezentowały się dzieci z poroniańskich szkół, pokazano jasełka przygotowane przez zespół Regle im. Jana Jędrola z Poronina, a kolędy wyśpiewali członkowie zespołu "Bystrzanie" z Nowego Bystrego. Dzień zakończy koncert świąteczny zespołu Beti i Bobass i wspólne kolędowanie.

s/ zdj. Piotr Korczak
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
strażak dyndu dyndu18:01, 16 grudnia 2019
nawet dachy tych pseudo straganów z plastiku....
strażak dyndu dyndu17:59, 16 grudnia 2019
stragany zaśmiecone folią - wielka atrakcja
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij