Piątek, 28 luty 2020, Imieniny: Romana, Oswalda, Cyryla
Zakopane i okolice
Clouds
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 68
Clouds
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 68
Clouds
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 93
Clouds
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 93
Clouds
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 68
Clouds
-0°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 68
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
15.01.2020, 13:25 | czytano: 5015

Stracił panowanie nad kierownicą i uderzył w znak

Fot. Czytelnik

NOWY TARG. Koło ronda Kowaniec-Kokoszków samochód osobowy zjechał z drogi i uderzył w znak i bariery.

- Kierujący skodą stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w barierę i znak. Mężczyzna był trzeźwy. Został ukarany mandatem karnym - informuje rzecznik nowotarskiej policji mł. asp. Dorota Garbacz.

r/
najnowsze informacje
komentarze
zawodowy szofer10:24, 16 stycznia 2020
Dla czego po sześćdziesiątce kierowcy nie przechodzą co pięć lat badań psychotechnicznych? Powinni wszyscy takie badania przechodzić robiący prawo jazdy.Z tego co widzę na drogach, połowa posiadaczy prawa jazd nie przeszła by tych badań, nie powinna prowadzić.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij