Wtorek, 18 luty 2020, Imieniny: Konstancji, Maksyma, Wiaczesława
Jabłonka i okolice
Clouds
Wiatr: 22.32 km/h Wilgotność: 64
Clouds
Wiatr: 22.32 km/h Wilgotność: 64
Clouds
Wiatr: 22.32 km/h Wilgotność: 64
Rain
Wiatr: 31.32 km/h Wilgotność: 65
Clouds
Wiatr: 22.32 km/h Wilgotność: 64
Clouds
Wiatr: 22.32 km/h Wilgotność: 64
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
19.01.2020, 10:55 | czytano: 4804

Nocny pożar w Ochotnicy Dolnej

zdj. FB

W Ochotnicy Dolnej spłonęły zabudowania gospodarcze mieszczące się w centrum osiedla.


W relacji na portalu społecznościowym wójt Gminy Ochotnica Dolna napisał: "Tylko dzięki niezwykle szybkiej i sprawnej akcji strażaków z OSP z Ochotnicy Dolnej, Ochotnicy Górnej i Tylmanowej nie spłonęły sąsiednie domy! To kolejny dowód, że nasze bezpieczeństwo spoczywa wyłącznie w ich rękach."


" Dziękuję w imieniu własnym i całej naszej społeczności zarówno naszym lokalnym strażakom jak i druhom ze wszystkich innych jednostek biorących udział w akcji m.in. OSP Krościenko, OSP Szczawnica, JRG Nowy Targ i OSP Tylka" - dodaje samorządowiec.


s/
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij