Piątek, 03 grudnia 2021, Imieniny: Franciszka, Ksawerego, Lucjusza
Czarny Dunajec i okolice
Clear
-5°
Wiatr: 7.236 km/h Wilgotność: 70 %
Clouds
-5°
Wiatr: 8.604 km/h Wilgotność: 73 %
Clear
-5°
Wiatr: 6.768 km/h Wilgotność: 69 %
Clouds
-3°
Wiatr: 7.308 km/h Wilgotność: 70 %
Clear
-5°
Wiatr: 7.308 km/h Wilgotność: 86 %
Clear
-6°
Wiatr: 7.308 km/h Wilgotność: 69 %
alert.podhale24.pl Jesteś świadkiem zdarzenia? Masz ciekawy temat?
Daj nam znać!
03.02.2020, 18:10 | czytano: 4643

"Kłamstwa leją się jak z wodospada". Awantura na sesji Rady Miasta Zakopane

zdj. Piotr Korczak

ZAKOPANE. Podczas zwołanej na dziś XVII sesji Rady Miasta, głównym punktem obrad jest przejęcie budynku po byłym gimnazjum nr 2 przez Fundację Handicap. Cytat w tytule jest dokładnym powtórzeniem słów, jakie padły podczas nerwowej dyskusji.

Awantura rozgorzała po wypowiedzi radnego Grzegorza Jóźkiewicza, który zarzucił przewodniczącemu rady Janowi Glucowi i burmistrzowi Tomaszowi Filarowi, że koncepcja, która została rzekomo przygotowana przez Urząd Miasta w sprawie Handicapu "to kit, a nie program funkcjonalno - użytkowy." - To, co zostało przedstawione to jest kpina, a nie koncepcja. Tak nie powinien wyglądać profesjonalnie przygotowany dokument przez urząd miasta - mówił radny wymachując kilkustronicowym opracowaniem.

Przewodniczący Rady Miasta oponował: - Ten dokument przygotowało nie miasto, tylko fundacja. A pan z nim zapoznał się 10 minut temu. Dokument ten został do radnych wysłany kilka miesięcy temu. Nie chodzi pan na komisje i nasze spotkania, dlatego podejrzewam, że pan tego nawet nie przeczytał - skwitował Jan Gluc.

Prowadzący obrady już nie dopuścił do głosu radnego Jóźkiewicza. Jedyne co ten zdołał powiedzieć na zakończenie dyskusji, to słowa: "kłamstwa leją się tu jak z wodospada". Po tym karkołomnym językowo zwrocie - przewodniczący ogłosił przerwę w obradach.

pk/
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas