"Kłamstwa leją się jak z wodospada". Awantura na sesji Rady Miasta Zakopane - podhale24.pl
Sobota, 23 września
Imieniny: Bogusława, Tekli, Liberta
Rabka Zdrój
Rain
18°
Wiatr: 6.912 km/h Wilgotność: 82 %
Rain
17°
Wiatr: 6.66 km/h Wilgotność: 89 %
Rain
19°
Wiatr: 6.084 km/h Wilgotność: 81 %
Rain
17°
Wiatr: 6.876 km/h Wilgotność: 80 %
Clouds
18°
Wiatr: 9.828 km/h Wilgotność: 83 %
Rain
18°
Wiatr: 12.024 km/h Wilgotność: 100 %
Jakość powietrza
0 %
Nowy Targ
0 %
Zakopane
0 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 0 | 0 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 0 | 0 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 0 | 0 %
03.02.2020, 18:10 | czytano: 5899

"Kłamstwa leją się jak z wodospada". Awantura na sesji Rady Miasta Zakopane

ZAKOPANE. Podczas zwołanej na dziś XVII sesji Rady Miasta, głównym punktem obrad jest przejęcie budynku po byłym gimnazjum nr 2 przez Fundację Handicap. Cytat w tytule jest dokładnym powtórzeniem słów, jakie padły podczas nerwowej dyskusji.

zdj. Piotr Korczak
zdj. Piotr Korczak
Awantura rozgorzała po wypowiedzi radnego Grzegorza Jóźkiewicza, który zarzucił przewodniczącemu rady Janowi Glucowi i burmistrzowi Tomaszowi Filarowi, że koncepcja, która została rzekomo przygotowana przez Urząd Miasta w sprawie Handicapu "to kit, a nie program funkcjonalno - użytkowy." - To, co zostało przedstawione to jest kpina, a nie koncepcja. Tak nie powinien wyglądać profesjonalnie przygotowany dokument przez urząd miasta - mówił radny wymachując kilkustronicowym opracowaniem.

Przewodniczący Rady Miasta oponował: - Ten dokument przygotowało nie miasto, tylko fundacja. A pan z nim zapoznał się 10 minut temu. Dokument ten został do radnych wysłany kilka miesięcy temu. Nie chodzi pan na komisje i nasze spotkania, dlatego podejrzewam, że pan tego nawet nie przeczytał - skwitował Jan Gluc.

Prowadzący obrady już nie dopuścił do głosu radnego Jóźkiewicza. Jedyne co ten zdołał powiedzieć na zakończenie dyskusji, to słowa: "kłamstwa leją się tu jak z wodospada". Po tym karkołomnym językowo zwrocie - przewodniczący ogłosił przerwę w obradach.

pk/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas