Niedziela, 29 marzec 2020, Imieniny: Wiktoryna, Helmuta, Ostapa
Czarny Dunajec i okolice
Clouds
12°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 40
Clouds
12°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 40
Clouds
12°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 40
Rain
12°
Wiatr: 24.12 km/h Wilgotność: 61
Clouds
12°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 40
Clouds
12°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 40
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
Koronawirus - aktualna sytuacja na Podhalu
16.02.2020, 22:38 | czytano: 17218

Ogromny pożar w Kościelisku (zdjęcia i video)

zdj. Piotr Korczak

KOŚCIELISKO. Pożar wybuchł w rejonie Salamandry. Ogień widoczny jest z daleka. Walkę z ogniem podjęło kilkanaście jednostek Straży Pożarnej. Droga na Salamandrę została zamknięta.

Ogień pojawił się na poddaszu kilkukondygnacyjnego budynku. Z informacji świadków wynika, że chociaż dom nie był zamieszkały - widziano jak ucieka z niego kilka osób. Akcję gaśniczą prowadzona jest w trudnym terenie. Ogień przemieszcza się na drzewa. Strażacy usiłują opanować żywioł.
pks/ zdj. Piotr Korczak

galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
maro13:17, 17 lutego 2020
Oby policja złapała dziadów i niech płacą za akcję straży i za zniszczenia!
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij