Wtorek, 31 marzec 2020, Imieniny: Beniamina, Kornelego, Balbiny
Nowy Targ i okolice
Clouds
-4°
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 67
Clouds
-4°
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 67
Clouds
-3°
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 67
Clouds
-2°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 79
Clouds
-4°
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 67
Clouds
-5°
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 67
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
Koronawirus - aktualna sytuacja na Podhalu
18.02.2020, 13:44 | czytano: 3431

Strażnicy graniczni z Zakopanego zatrzymali Słowaka poszukiwanego przez Interpol

Fot. KOSG

Funkcjonariusze Straży Granicznej z Zakopanego, pełniąc służbę w Chyżnem, zauważyli taksówkę, z której wysiadł mężczyzna. W trakcie kontroli okazało się, iż cudzoziemiec nie posiada przy sobie żadnych dokumentów. Był to oszust.

Po dokładnych sprawdzeniach w dostępnych bazach ustalono tożsamość kontrolowanej osoby. Najwidoczniej brak dokumentów był celowy, gdyż okazało się, że 38-letni obywatel Słowacji od trzech lat był poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania.

Mężczyzna dopuścił się na terytorium Czech oszustwa pozyskiwania pomocy materialnej na niepełnosprawne dziecko, którego faktycznie nie posiadał. Oszukiwał osoby, które oferowały pomoc dla rodzin z niepełnosprawnym dzieckiem oraz nie zastosował się do wyroku sądowego.

Zatrzymanego cudzoziemca funkcjonariusze PSG w Zakopanem przekazali funkcjonariuszom policji, którzy będą realizować ekstradycję 38-latka.

Źródło: Karpacki Oddział Straży Granicznej, oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
ppnt14:54, 18 lutego 2020
re:oli--Tak zwróci że teraz jeszcze będą go utrzymywać za pieniądze podatników na słowacjii
Chory system
oli13:47, 18 lutego 2020
Młody bujok i oszust! Nie chce się robić ,bo lepiej oszukiwać.Niech teraz odsiedzi i wróci to co bezprawnie wyżebrał.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij