Niedziela, 29 marzec 2020, Imieniny: Wiktoryna, Helmuta, Ostapa
Szczawnica i okolice
Clouds
10°
Wiatr: 24.12 km/h Wilgotność: 46
Clouds
11°
Wiatr: 24.12 km/h Wilgotność: 46
Clouds
11°
Wiatr: 24.12 km/h Wilgotność: 46
Rain
11°
Wiatr: 24.12 km/h Wilgotność: 53
Clouds
11°
Wiatr: 24.12 km/h Wilgotność: 46
Clouds
11°
Wiatr: 24.12 km/h Wilgotność: 46
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
Koronawirus - aktualna sytuacja na Podhalu
26.02.2020, 08:10 | czytano: 969

JEDYNY NA PODHALU RADIOLOG DZIECIĘCY W ALLMEDICA!(art. sponsorowany)

Wady i choroby wieku dziecięcego stanowią duże wyzwanie dla lekarzy. Odpowiednie podejście do pacjenta, zapewnienie mu przyjaznych warunków podczas badań, jak i wreszcie same wskazania do przeprowadzenia badań wymaga od lekarzy wiedzy i doświadczenia. Radiologia dziecięca ma do dyspozycji wszystkie z możliwych badań radiodiagnostycznych, które wykorzystuje się u dorosłych, jednak z racji wieku pacjentów wskazane jest, aby diagnostykę chorych rozpoczynać od najmniej szkodliwych metod, czyli ultrasonografii (USG).

W ALLMEDICA oferujemy wykonywanie badań USG dla dzieci w każdym wieku i w bardzo szerokim zakresie. Badania USG dziecięce w ALLMEDICA wykonuje jedyny na Podhalu specjalista radiologii i diagnostyki obrazowej u dzieci - lek. med. Agata Hałabuda.

Lek. med. Agata Hałabuda od lat jest pracownikiem Dziecięcego Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie z bardzo dużą wiedzą i doświadczeniem w zakresie badań USG u dzieci.

ZAKRES USŁUG WYKONYWANY PRZEZ NASZEGO SPECJALISTĘ:


Gabinet Ultrasonografii Dziecięcej w ALLMEDICA wyposażony jest w nowoczesny aparat USG Alpinion E-CUBE.


Aparat USG Alpinion E-CUBE

Badanie USG to bardzo bezpieczna i nieinwazyjna metoda diagnostyczna, która często pozwala na postawienie szybkiej diagnozy, wykluczenie patologii lub kontrolę choroby.

Zapraszamy do zapisów!
Rejestracja pod numerem +48 18 265 74 88, przez e-rejestrację - er.allmedica.pl lub w dowolnej placówce grupy ALLMEDICA.


DLACZEGO ALLMEDICA?

ALLMEDICA to sieć klinik medycznych na terenie Małopolski zlokalizowanych w pięciu kompleksowo wyposażonych obiektach medycznych. ALLMEDICA oferuje pełen zakres konsultacji oraz specjalistycznych badań i zabiegów. Wysokiej klasy specjaliści oraz sprzęt najnowszej generacji są gwarancją bezpieczeństwa oraz zadowolenia każdego Pacjenta. Zapraszamy serdecznie!

najnowsze informacje
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij