Niedziela, 27 wrzesień 2020, Imieniny: Damiana, Amadeusza, Mirabelli
Jabłonka i okolice
Clouds
11°
Wiatr: 22.32 km/h Wilgotność: 58
Clouds
11°
Wiatr: 22.32 km/h Wilgotność: 58
Clouds
12°
Wiatr: 22.32 km/h Wilgotność: 58
Clouds
12°
Wiatr: 29.52 km/h Wilgotność: 71
Clouds
12°
Wiatr: 2.484 km/h Wilgotność: 73
Clouds
12°
Wiatr: 22.32 km/h Wilgotność: 58
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
28.02.2020, 19:16 | czytano: 2150

Jubileuszowe igrzyska szkół niepublicznych (zdjęcia)

zdj. Piotr Korczak

Ponad 700 zawodników z całej Polski wzięło udział w XXV Zimowych Igrzyskach Szkół Niepublicznych. Uczniowie rywalizowali w czterech dyscyplinach: narciarstwie alpejskim i biegowym, łyżwiarstwie szybkim i snowboardzie.

Zawody łyżwiarskie rozegrano na torze lodowym Centralnego Ośrodka Sportu w Zakopanem, biegacze narciarscy zmierzyli się na trasach w Kościelisku, a konkurencje narciarskie i snowboardowe odbyły się na stoku Stacji Narciarskiej Suche.

- Dzieci oraz ich opiekunowie przyjeżdżają do Zakopanego nie tylko po to, by wziąć udział w rywalizacji i poczuć sportowe emocje. Dbamy o to, by wydarzenie sportowe stało się okazją do poznawania innych ludzi, nawiązywania przyjaźni i wspólnego, aktywnego spędzania czasu. Integracja w gronie innych pasjonatów sportu jest tu nie mniej istotna niż medale i osiągane wyniki - mówi Beata Karp, Prezes SKT nr 67 STO.

Organizatorem wydarzenia jest zakopiańskie środowisko Społecznego Towarzystwa Oświatowego. Działające w całym kraju szkoły STO dbają o wszechstronny rozwój uczniów – przywiązują dużą wagę m.in. do ich aktywności sportowej oraz integracji poprzez sport.

Honorowy patronat nad zawodami objęli: Starosta Tatrzański, Burmistrz Miasta Zakopane i Wójt Gminy Poronin. Medialnie zawody patronatem objęła redakcja portalu Podhale24.

opr.s/ zdj. Piotr Korczak
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
jolka00:25, 29 lutego 2020
do e2 ....niech Cię Bóg ma w swojej opiece!!!!!!
e219:50, 28 lutego 2020
A koronowirus szaleje!!! Nie wierzę, że w Polsce go nie ma, bo wszędzie naokoło jest , a u nas nie ma? Nawet w Rosji się przyznali! Super sprawa, ale w obecnej chwili to wielkie ryzyko i narażanie dzieci, młodzieży na zachorowania! Oby wszyscy uczestnicy byli zdrowi, tego im życzę z całego serca!
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij