Czwartek, 04 marzec 2021, Imieniny: Kazimierza, Łucji, Witosława
Zakopane i okolice
Clear
Wiatr: 18.504 km/h Wilgotność: 52
Clear
Wiatr: 18.504 km/h Wilgotność: 52
Clear
Wiatr: 18.504 km/h Wilgotność: 52
Clear
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 75
Clouds
Wiatr: 5.652 km/h Wilgotność: 85
Clear
Wiatr: 18.504 km/h Wilgotność: 52
Jakość powietrza
Nowy Targ
Umiarkowana
Zakopane
Dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
25.03.2020, 20:13 | czytano: 6781

Poseł dziękuje za słowa wsparcia i informuje, że jego współpracownicy nie są zarażeni

Arch. Podhale24.pl

Zarażony koronawirusem poseł Edward Siarka z Podsarnia, który przebywa na leczeniu w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie, wydał kolejne oświadczenie.

We wpisie, który zamieścił na swoim Facebooku, dziękuje za słowa wsparcia, życzenia zdrowia i podkreśla, że czuje się już lepiej. Dzieli się również informacją, że jego współpracownicy, z którymi miał kontakt, otrzymali wynik ujemny po przeprowadzeniu testów na obecność koronawirusa.oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
traf14:44, 27 marca 2020
Poseł to się powinien teraz modlić żeby nikogo innego nie zarazić
nara17:28, 26 marca 2020
Patrioto, uczepiłeś sie prezydenta, jak rzep psiego ogona, a nie chcesz go zmienić. Pewnie będzie prezydentem do wiosny przyszłego roku.
Przedsiebiorca16:43, 26 marca 2020
https://... - szczyt bezczelności z tą pomocą Panie Siarka, nikt prowadzący najnormalniejszą firmę się na to nie załapie ( czytaj nie spełni wymogu przychodu ). Twój rząd doprowadzi ten kraj do ruiny!

Proszę nie wklejać linków. Moderator.
wojtek16:24, 26 marca 2020
nic mu nie życzę poza rozsądkiem podporządkowali sobie wszystko byle wybory sie odbyły 10 maja bo potem kicha
obudźcie się ludzie15:57, 26 marca 2020
2 miliardy na TVP to był priorytet w ostatnich tygodniach. Dziękujemy Panie prezydencie i posłom, którzy za tym głosowali. A teraz nie ma na sprzęt ochronny dla personelu szpitali, maseczki, testy itd..Dobrze, że Chińczycy dzisiaj przylecą z darowizną tego sprzętu.
GTGTGt14:07, 26 marca 2020
Wspierali go na facebook i tak : Waldemar Andrusiewicz Panie Siarka, pana koleżaka właśnie zwolnił człowieka, który ratuje takich jak Pan. Szacun /.../
wyborca13:41, 26 marca 2020
Ja podobnie jak @smok nie pozdrawiam tego "posła" , ani też niczego nie życzę. Chyba, że jednego: szacunku do obywateli, do swoich bliskich, a w konsekwencji do samego siebie! Może byś tak Edward zaczął trochę myśleć, współpracowników może i nie zaraziłeś, ale zastanów się i uderz się w piersi, z iloma ludźmi w tym feralnym tygodniu się spotkałeś? Po co Cię poniosło do księdza proboszcza? On z tyloma ludźmi się spotkał, przecież odprawiał Msze św., udzielał Komunii św.( i z tego co mi wiadomo nikt mu nie zrobił testu). Troszkę wyobraźni i tak jak wspomniałem SZACUNKU!!!!!!!!!
miro12:14, 26 marca 2020
patriota: plujecie na prezydenta, ale niechcecie go zmienić? Dalej chcecie, żeby był prezydentem paranoicy.
coś się Wam już rozjaśnia10:52, 26 marca 2020
Cały rząd trąbi, żeby siedzieć w domu na kilku literach, ale oni wojażują po kraju. Kolejna rzecz - wszędzie słychać aby chronić seniorów, byc odpowiedzialnym za nich, pomagać, robić zakupy itp., ale wybory są niezagrożone i tam zagrożenia zarażenia się nie będzie dla seniorów. No chyba, że PIS, SP i Porozumienie Gowina zdają sobie sprawę, że bez głosów seniorów ADuda nie wygra ponownie i będzie mega problem dla nich. Co z tego, że mogą powiedzieć po Świętach, że zagrożenia nie ma (a jak będzie naprawdę..............) i wybory mogą się odbyć. Nieprzełożenie wyborów na późniejszy termin wygląda na dosłowne igranie z życiem i zdrowiem obywateli Polski.
k10:52, 26 marca 2020
Ile razy jeszcze badzie oświadczał i dziękował. Niech mam powie co zrobił w sprawie smogu i eko systemów grzewczych.
regulamin ponad ustawą10:45, 26 marca 2020
do kalkulator - no to jak są zarażeni posłowie, to mają L4 i nie mogą świadczyć pracy. To mówi Kodeks pracy - obowiązujące prawo w tym zakresie w Polsce. Tu zmiana regulaminu sejmu nie wystarczy, trzeba zmienić Kodeks pracy. Ale w sumie od 5 lat standardy prawa są jakie są.
ANTI PASTI10:26, 26 marca 2020
Ciekaw jestem czy poseł podał sluzba szczegołowa mape spotkan jak roznosił wirusa.
+ i -09:51, 26 marca 2020
testy nalezy powtarzac, bo czesto najpierw wychodzi wynik ujemny, a za kilka dni jest juz dodatni..
Z Lasku09:25, 26 marca 2020
Dołączam się do życzeń...zdrowia dla Pana i jego rodziny. Niech Bóg ma nas wszystkich w opiece
Smok08:48, 26 marca 2020
A ja nadal, mając Polskę w sercu:

Nie pozdrawiam, nic nie życzę.

Oby ta zaraza pomogła oswobodzić Polskę i naród.
kalkulator07:52, 26 marca 2020
Teraz już wiecie dlaczego PiS z satelitami (od Ziobry i Gowina) dąży do zmiany regulaminu pracy sejmu żeby posiedzenia odbywały się nie fizycznie w budynku Sejmu a przez internet ??? bo tylu posłów koalicji PiS choruje na koronawirusa, lub ma kwarantannę, że PiS z satelitami nie ma większości w sejmie a przez internet, to i ze szpitala można uczestniczyć i głosować nad "ustawami" a głupi naród "kupuje" ich propagandę, że to dla dobra społeczeństwa. Jak długo jeszcze rząd będzie oszukiwał naród i fałszował dane o zachorowalności - kwarantannie z powodu koronawirusa ???
patriota06:31, 26 marca 2020
Przed chwilą przeczytałem, że Francuzi przyznają się do tego, że organizacja u nich wyborów samorządowych półtora tygodnia temu była szaleństwem. Wielu członków komisji wyborczych zostało zakażonych koronawirusem!!! A u nas o zmianie terminu wyborów prezydenckich cisza. Chyba, że "dobra zmiana" ma pieniądze na 500+, 300+, 13,14 emerytury tylko do maja? A później zwali się na epidemię i pieniędzy nie będzie ale miłościwy Duda zostanie dalej prezydentem... Także ludziska zapisujcie się do obwodowych komisji wyborczych, te parę stówek warte jest podjęcia ryzyka zarażenia się koronawirusem w maju. Teraz jest prawdziwy test jaka mamy naprawdę władzę.
obiektywnie06:18, 26 marca 2020
Wychodzi, że większość włodarzy na Podhalu po spotkaniu z posłem w kwarantannie i czeka,oczekiwało na wyniki testów - dyrektor szpitala, komendanci straży pożarnej, słyszano o wójtach itd...Pełna odpowiedzialność. A biuro poselskie na alejach w Nowym Targu zdezynfekowane? Tam jest poradnia psychologiczna dla dzieci i młodzieży
Lol22:53, 25 marca 2020
A ja sie pytam jak to możliwe? Skoro test jest wiarygodny w 7 dobie po zarazeniu to jakim cudem Wierzba już na kwarantannie nie jest (a byl podobno od niedzieli) a zona tez twierdzi ze zdrowa? Poki co pewnie tak ale skad pewnosc ze sie nie rozwinie? Ze nie beda roznosic po dziedzinie?
PL22:06, 25 marca 2020
Zeszły rok był ostatni kiedy na tego pana głosowałem.W czasie kiedy nam każe się siedzieć w domu i część portkami panowie politycy zachowują się jak dzieci jeżdżą po znajomych,bawią się i roznoszą wirusa.
Marian21:34, 25 marca 2020
a ja pracuje w starostwie a był tam Pan???
LJ21:34, 25 marca 2020
Potrzebne są też pozytywne wiadomości.
Zdrówka życzę ( rownież hejterom) bo bez nich
życie byłoby zbyt proste ????
Z Klikuszowej21:23, 25 marca 2020
Pozdrawiamy i życzymy Panu Edwardowi szybkiego powrotu do zdrowia . Musi być dobrze i tylko dobrze .
Z wyrazami szacunku
sołectwo Klikuszowa
Miłek21:01, 25 marca 2020
Oooo Wójt Szaflar również był na kwarantannie i znów dowiadujemy się po czasie!! Ilu jeszcze jest w trakcie kwarantanny??
Tk20:50, 25 marca 2020
Zdrówka życzę bo to najważniejsze
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama

sonda

Czy władze samorządowe powinny w czasie kryzysu spowodowanego pandemią koronawirusa - przyznawać sobie i urzędnikom nagrody?

Tak, władze i urzędnicy ciężko pracują i nagrody im się należą
Nie, w obecnej sytuacji takie nagrody nie powinny być wypłacane
Nie mam zdania, to sprawa między pracodawcą a pracownikiem

Aby zagłosować w naszej sondzie musisz mieć włączoną obsługę ciasteczek !

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij