Środa, 30 wrzesień 2020, Imieniny: Honoriusza, Wery, Hieronima
Czarny Dunajec i okolice
Rain
12°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 87
Rain
10°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 87
Clouds
12°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 87
Rain
13°
Wiatr: 18.36 km/h Wilgotność: 87
Rain
12°
Wiatr: 25.74 km/h Wilgotność: 90
Clouds
12°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 87
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
26.03.2020, 09:17 | czytano: 5870

Wójt Szaflar ma ujemny wynik testu na koronawirusa

Arch. Podhale24.pl

Rafał Szkaradziński dołączył do grupy osób objętych kwarantanną po spotkaniu z zarażonym koronawirusem posłem Edwardem Siarką.

Wójt spotkał się z posłem 10 marca. Gdy okazało się, że parlamentarzysta na koronawirsa, został skierowany na kwarantannę domową. Jak dodaje, wczoraj został poinformowany o ujemnym wyniku testu na obecność wirusa. - Obecnie czekam na dostarczenie decyzji z sanepidu o zniesieniu kwarantanny - dodaje.

Dodajmy, iż na kwarantannie znaleźli się również m.in. dyrektor nowotarskiego szpitala, komendanci nowotarskiej straży pożarnej i burmistrz Zakopanego. Nikt nie jest zarażony.

- Pragnę przekazać mój apel, w sprawie, która powinna być teraz dla nas wszystkich najistotniejsza - aby mieszkańcy Podhala stosowali się do wytycznych w czasie trwającego stanu epidemii, w szczególności dotyczy osób wracających z zagranicy. Lekceważenie wytycznych jest niedopuszczalne. Zachowujmy się odpowiedzialnie i zostańmy w domach jak tylko to możliwe - apeluje Rafał Szkaradziński.

Wczoraj dobre wieści przekazał wczoraj sam poseł Edward Siarka. W wpisie zamieszczonym na Facebooku poinformował, że czuje się lepiej, i że jego współpracownicy, z którymi miał kontakt, otrzymali wynik ujemny po przeprowadzeniu testów.

r/
najnowsze informacje
komentarze
p14:01, 26 marca 2020
i taki jeden ważny z podsarnia narobił spustoszenia na skalnym podhalu ...
szczerość, uczciwosc11:22, 26 marca 2020
Uff jak to dobrze dowiedziec sie z mediow ze nasz wojt/szef byl na kwarantannie i wszystko jest ok! Dobrze ze jest prasa bo chociaz wiadomo co tam w gminie slychac.
A gdyby bylo inaczej?
I jeszcze wojt ma odwage apelowac...
Pierwsza ławka w kosciele czeka
Az chce sie pracowac
Czytelnik11:17, 26 marca 2020
Do ciekawe. Pomyśl ? Weź to na logikę ? ***
Brawo!11:07, 26 marca 2020
I to jest gospodarz, chce działać, lobbuje na wysokich szczeblach za swoją gminą. A w Nowym Targu tylko imprezki się liczą i jeden wielki bajzel.
k10:56, 26 marca 2020
Kiedy zostaną przebadane panie z Biedronki? Nie czujecie zniesmaczenia czytając o Siarce,Wierzbie a teraz jeszcze ten.
ciekawe10:20, 26 marca 2020
A czemu nie chcą przełożyć wyborów? do maja jest kasa na 500+?
Korona10:16, 26 marca 2020
Dlaczego nie poinformował ludzi z którymi się spotykał, że jest na kwarantannie.? Czyżby nie szanował bliźnich.?
Filcok09:32, 26 marca 2020
I g*** prawda w takim razie ze przez uscisk dłoni sie mozna zarazic.Jak by tak było to juz wszyscy by my byli albo chorzy albo kwiatki wachali od spodu,z tego co widze dalej naukowcy sa w punkcie zero.Jedyne mozliwe to przez te kichniecia albo pocałunek.Wszyscy po sklepach czy gdziekolwiek wszystkiego macamy.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij