Środa, 08 kwiecień 2020, Imieniny: Dionizego, Cezaryny, Radosława
Szczawnica i okolice
Clear
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 51
Clear
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 51
Clear
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 51
Clear
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 48
Clear
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 51
Clear
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 51
Jakość powietrza
Nowy Targ
Umiarkowana
Zakopane
Umiarkowana
Rabka-Zdrój
Umiarkowana
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
26.03.2020, 18:49 | czytano: 2212

Górale z Poronina organizują społeczną zbiórkę pieniędzy dla szpitali

zdj. Podhale24

"Bracio Podholaniy - Górole. W dobie walki naszego kraju z pandemią koronawirusa mam propozycje coby nasz Związek Podhalan włączył się w pomoc dlo śpytoli i zrobiył zbiórkę pieniędzy, na zakup środków dezynfekujących i ochrony osobistej (maski, rękawice, przyłbice itp.) niek to będziy np. Szpital uniwersytecki w Krakowie lub jesce inksy" - pisze Robert Chowaniec.

Inicjator akcji, wiceprezes poroniańskiego oddziału Związku Podhalan dodaje - Myślę, że kozdy Oddział siy włący do tej akcji zachęcając swoich członków i darczyńców. Piście co o tym myślicie. Zróbmy to razem, bo w Jedności siła - tak nom dopomóż Bóg.

Pomysł Poroninian zaaprobował Zarząd Główny Związku Podhalan w Polsce. Wskazany został już bank i uruchomione konto.

Podhalański Bank Spółdzielczy w Zakopanem
Związek Podhalan Oddział Poronin
Nr konta 46 8821 0009 0000 0004 7799 0001 - dopisek "Pomoc dla Szpitali".

s/
najnowsze informacje
komentarze
Z Miasta15:03, 27 marca 2020
Jak sie komu nie podobo, niech nie daje, jednoceśnie niech nie zabranio. To wyraz solidarniści z tymi co ni maja, albo maja mniej.Takich głupicg komentarzy typu żebrania lepiej nie piszcie, znalozł się ktoś, kto w ten sposó, bez względu na przynależność , chce pomagać nawet tym co go krytykuja, powiem krotko zgóralskim pozdrowieniem Szczęść Boże Robert
Tak mi dopomóż Bóg...09:55, 27 marca 2020
Nie rzucaj tak na prawo i lewo Robercik "tak mi dopomóż Bóg" bo potem nie dotrzymujesz i wstyd jest. Jak to z tym "Orłem Białym" było. co? Zapomniałeś?
Alek07:21, 27 marca 2020
To co dzieje się z tym żebraniem pięniędzy od ludzi na wszystko to jest już straszne dziadostwo .Wszyscy mówią daj ale nikt nie powie gdzie można uczciwie i godnie zarobić chociażby na przyzwoite życie.Niech szlak trafi taki pazerny świat.
Malućki23:04, 26 marca 2020
Żałosne jest to że człowiek całe życie składki płaci... i to jakie... podwójne bo z umowy i z działalności a jak przyjdzie co do czego to k*** jeszcze się składają... i to ludzie tak nauczyli to jest najgorsze:/ Tyle lat płacenia składek a oni beczą że na maseczki nie mają:/ Trzymajcie mnie bo mnie szlag trafi chyba;/ 1 osoba była zarażona a już jęczeli to co będzie jak dopadnie nas sytuacja jak we Włoszech... Czy wy ludzie naprawdę nie widzicie co się wyprawia???????? Okradają was z takich pieniędzy a potem nie potrafią nawet zapewnić bezpieczeństwa w postaci maseczki????? Ja już nawet nie mówię o kompetentnych lekarzach i pielęgniarkach bo ich podejście do pacjenta jet śmieszne::: czasami się zastanawiam czy oni też są ludźmi jął my ha ha ha
Mówię jak jest20:15, 26 marca 2020
Nie sztuka wzywać innych do ofiarność. Sztuka samemu dać i to tak po prostu, bez rozgłosu...
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij