Środa, 08 kwiecień 2020, Imieniny: Dionizego, Cezaryny, Radosława
Zakopane i okolice
Clear
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 45
Clear
11°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 45
Clear
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 45
Clear
11°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 34
Clear
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 45
Clear
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 45
Jakość powietrza
Nowy Targ
Umiarkowana
Zakopane
Umiarkowana
Rabka-Zdrój
Umiarkowana
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
27.03.2020, 08:20 | czytano: 666

Bezpłatna pomoc psychologiczna dla pracowników służby zdrowia

Wychodząc naprzeciw potrzebom pracowników służby zdrowia Samorząd Województwa Małopolskiego zainicjował akcję wsparcia psychologicznego dla personelu medycznego, który obecnie wykonuje swoją pracę w warunkach wysokiego ryzyka obarczonego stresem.

Akcję koordynuje Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie. Zainteresowanych włączeniem się w inicjatywę i pomoc zapraszamy do zgłaszania swoich aplikacji na adres e-mail: akosiba@rops.krakow.pl.

Województwo Małopolskie, oprac. r/
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij