Środa, 08 kwiecień 2020, Imieniny: Dionizego, Cezaryny, Radosława
Czarny Dunajec i okolice
Clear
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 51
Clear
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 51
Clear
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 51
Clear
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 48
Clear
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 51
Clear
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 51
Jakość powietrza
Nowy Targ
Umiarkowana
Zakopane
Umiarkowana
Rabka-Zdrój
Umiarkowana
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
27.03.2020, 08:50 | czytano: 1951

Koronawirus: bezpłatne ogłoszenia i komunikaty na Podhale24.pl

Każdego dnia dostajemy wiele komunikatów od firm i instytucji związanych z epidemią koronawirusa oraz informacji od osób prywatnych oferujących lub szukających pomocy. Aby ułatwić wszystkim Państwu komunikację w ramach działu bezpłatnych ogłoszeń drobnych uruchomiliśmy właśnie sekcję "koronawirus".

Każdy może tu bezpłatnie zamieścić ogłoszenie dotyczące siebie lub swojej działalności. Zmieniasz godziny otwarcia swojego sklepu? Pracując zdalnie Twoja firma ma nowy numer telefonu? Zamieść taki komunikat. Oferujesz pomoc w zakupach, a może sam potrzebujesz pomocy? Zamieść ogłoszenie!

Ogłoszenia emitowane są bezpłatnie przez okres 7 dni, a jeśli po tygodniu będą nadal aktualne będziesz mógł przedłużać je także bezpłatnie na kolejne 7-dniowe okresy. Można też, jak do wszystkich innych ogłoszeń na podhale24.pl wykupić dla nich usługi promujące ogłoszenia, ale jest to całkowicie dobrowolne.

Każde dodane na podhale24.pl bezpłatne ogłoszenie można też szybko i łatwo wstawić na swojego Facebooka, by dotrzeć szybciej do swoich znajomych. Zapraszamy do działania, aby dodać bezpłatne ogłoszenie wystarczy skorzystać z formularza dostępnego tutaj.

red/
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij