Środa, 27 maj 2020, Imieniny: Jana, Juliusza, Radowita
Rabka Zdrój i okolice
Rain
17°
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 51
Rain
16°
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 51
Rain
16°
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 51
Clouds
18°
Wiatr: 20.52 km/h Wilgotność: 48
Rain
15°
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 51
Rain
16°
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 51
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
04.04.2020, 12:20 | czytano: 3230

Pola po dwóch stronach granicy - rolnicy zwolnieni z kwarantanny

Arch. Podhale24.pl

GRANICA POLSKO-SŁOWACKA. Wprowadzone zostały ułatwienia w przekraczaniu granicy przez rolników, którzy prowadzą działalność rolniczą na polach usytuowanych po obu stronach granicy polsko-słowackiej.

Główna zmiana polega na tym, że rolnicy zostają zwolnienie z obowiązku 14-dniowej kwarantanny. Przypomnijmy, iż w związku z wprowadzeniem na terenie Polski stanu epidemii, musi się jej poddać każda osoba przekraczająca granicę.

Rolnicy, którzy chcą z takiego ułatwienia skorzystać, powinni złożyć wniosek o przekroczenie granicy za pośrednictwem właściwego miejscowo komendanta placówki Straży Granicznej w Zakopanem (rolnicy z powiatów tatrzańskiego, nowotarskiego i suskiego).

oprac. r/ KOSG
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij