Poniedziałek, 17 maj 2021, Imieniny: Sławomira, Paschalisa, Weroniki
Nowy Targ i okolice
Rain
14°
Wiatr: 7.416 km/h Wilgotność: 67
Rain
12°
Wiatr: 7.416 km/h Wilgotność: 67
Rain
14°
Wiatr: 7.416 km/h Wilgotność: 67
Rain
16°
Wiatr: 9.648 km/h Wilgotność: 76
Clouds
17°
Wiatr: 8.064 km/h Wilgotność: 22
Rain
13°
Wiatr: 7.416 km/h Wilgotność: 67
Jakość powietrza
Nowy Targ
Brak pomiaru
Zakopane
Brak pomiaru
Rabka-Zdrój
Brak pomiaru
23.04.2020, 12:56 | czytano: 3625

Myśliwi pomagają służbie zdrowia. Pieniądze dla szpitali w Nowym Targu i Zakopanem

Członkowie kół łowieckich Polskiego Związku Łowieckiego m.in. z naszego regionu wsparli finansowo zakup dla szpitali w Nowym Targu i Zakopanem środków ochrony osobistej oraz sprzętu i leków wykorzystywanych w walce z koronawirusem.

W czasie tej akcji, koła łowieckie z okręgu Nowy Sącz zebrały 55 600 zł, a Zarząd Okręgowy uzupełnił tę kwotę sumą 7 000 zł.

Zgodnie z deklaracją myśliwych, którzy chcieli wesprzeć szpitale z najbliższej okolicy łączna kwota 62 600 zł została podzielona i przekazana dla: Szpitala im. Jana Pawła II w Nowym Targu, Szpitala im. J. Śniadeckiego w Nowym Sączu, Szpitala im. Miłosierdzia Bożego w Limanowej, Szpitala im. dr J. Dietla w Krynicy-Zdroju, Szpitala im. dra T. Chałubińskiego w Zakopanem i Szpitala im. H. Klimontowicza w Gorlicach. Wsparciem objęto również Sądeckie Pogotowie Ratunkowe.

Łowczy Okręgowy Bogusław Rataj przekazał dyrektorom szpitali vouchery potwierdzające dar środowiska myśliwych dla służby zdrowia.

Zarząd Okręgowy PZŁ w Nowym Sączu serdecznie dziękuje za włączenie się w akcję następującym Kołom Łowieckim:

Bażant w Bobowej, Bór w Spytkowicach, Cietrzew w Ochotnicy Dolnej, Cis w Nowym Sączu, Darz Bór w Nowym Sączu, Dzik w Gorlicach, Dzik w Porębie Wielkiej, Głuszec w Nawojowej, Głuszec w Nowym Targu, Gorce w Kamienicy, Gorce w Nowym Targu, Grabina w Bieczu, Grunwald w Mszanie Dolnej, Hubert w Tymbarku, Jarząbek w Łącku, Jaworz w Limanowej, Jaworzyna w Muszynie, Krokus w Nowym Targu, Lis w Korzennej, Lubań w Krościenku, Łoś w Łososinie Dolnej, Magura w Gorlicach, Orzeł w Grybowie, Ostra w Limanowej, Ponowa w Nowym Targu, Przehyba w Szczawnicy, Rogacz w Nowym Sączu, Rosomak w Poroninie, Rosomak w Śnietnicy, Ryś w Gorlicach, Ryś w Jabłonce, Ryś w Starym Sączu, Sabała w Zakopanem, Skiełek w Łukowicy, Sokół w Krynicy Zdroju, Szałas w Ujanowicach, Szarak w Gorlicach, Szarak w Jodłowniku, Szarak w Nowym Sączu, Szarak w Nowym Targu, Watra w Zakopanem, Wspólnota w Witowie, Żbik w Nowym Sączu.

Materiały prasowe Zarządu Okręgowego PZŁ w Nowym Sączu, oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
brawowy10:23, 24 kwietnia 2020
moment moment moment-a gdzie sa pieniadze ze skladek z podatkow?!
Golonka09:46, 24 kwietnia 2020
Co się zmieści do.lodówki to nie zwierzę .Można strzelać .Stworzono do jedzenia więc jedzeniem być powinno.
toja21:00, 23 kwietnia 2020
i znowu ten Wierzba
Zciema20:28, 23 kwietnia 2020
Przecież na Podhalu nie ma wirusa
jeleń19:39, 23 kwietnia 2020
Nic to wam nie da, zabijacze, i tak was nie lubię.
3XXXL18:38, 23 kwietnia 2020
A mnie, naiwnemu cały czas wydawało się, że finanse państwa są lepsze niż b.dobre, w związku z czym nie ma potrzeby obywatelskiego .wspierania instytucji budżetowych. Przynajmniej tak od od ponad czterech lat wynikało z publicznych wystąpień kolejnych szefów rządu.
Myśliwym chwała za inicjatywę, chociaż mam wątpliwości czy do końca przemyślaną.
baciok@17:17, 23 kwietnia 2020
Do nick bóbr
Ja tez mam mniej optymistyczne zdanie o "myśliwych
bóbr16:40, 23 kwietnia 2020
zwierzęta mają mniej optymistyczne zdanie o "myśliwych"
Anna14:42, 23 kwietnia 2020
Ochronie Zdrowia :)
Adam14:15, 23 kwietnia 2020
to sie w głowie nie mieści cały czas pomagają a jak zajedziesz do szpitala to mają cię za nic najlepiej jakbys na korytarzu umarł.szpital w Nowym Targu to jest smiech nie szpital
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama

sonda

Czy władze Nowego Targu powinny zapewnić finansowanie Klubowi Hokejowemu Podhale Nowy Targ z budżetu miasta w kwocie 1 miliona złotych rocznie, przez trzy kolejne sezony?

- tak
- nie
- nie mam zdania

Aby zagłosować w naszej sondzie musisz mieć włączoną obsługę ciasteczek !

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij