Czwartek, 02 lipiec 2020, Imieniny: Jagody, Urbana, Martyniana
Rabka Zdrój i okolice
Clouds
21°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 73
Clouds
20°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 73
Clouds
22°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 73
Rain
22°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 78
Rain
22°
Wiatr: 6.228 km/h Wilgotność: 84
Clouds
21°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 73
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
25.05.2020, 17:12 | czytano: 8582

Pracownicy Urzędu Skarbowego w Nowym Targu powoli wracają z kwarantanny

arch. Podhale24

NOWY TARG. Prawie wszyscy pracownicy urzędu skarbowego poddani testom na obecność patogenu, odebrali już wyniki testów. Są negatywne.

Potwierdzony w ubiegłym tygodniu ósmy przypadek koronawirusa w powiecie nowotarskim dotyczył osoby zatrudnionej w nowotarskim fiskusie. Stąd decyzja o kwarantannie dla ok. 200 osób. Liczba ta to zarówno pracownicy, jak i ich rodziny i osoby z tzw. kontaktu.

Do poniedziałkowego popołudnia znane były wyniki prawie wszystkich próbek pobranych do badań. Na szczęście okazało się, że nikt się nie zaraził.

s/
najnowsze informacje
komentarze
Mery10:43, 26 maja 2020
Osoba wracajac z zagranicy nie zarażona bez kontaktu z zarażonym kwarantanna obejmuje 14dni i domowników z nim przebywających .Test dopiero w 12dniu . Jak to możliwe że po 3dniach wracają do pracy.? to jedna wielka ściema .
coronavirus?10:07, 26 maja 2020
Mikołaj to wszystko widzi... podejrzane O_O
Twardziele08:00, 26 maja 2020
Górnicy 2 tygodnie kwarantanny.
Urzędnicy 2 dni
Fifarafa07:58, 26 maja 2020
Jakie to wszystko jest popier*****
DeDe07:25, 26 maja 2020
@Zszokowany
udzielasz się a G.... wiesz. Kobita już była jakiś czas na kwarantannie w izolacji domowej, chyba ok 7dni, więc wszystko w należytym porządku jeśli chodzi o testy
leming doskonały05:02, 26 maja 2020
Dalej tumanki wierzycie w "epidemię - pandemię" coronavirusa ??? Kraje południowej Europy, Włosi, Grecy, Chorwacja, Słowenia itd już poszły po rozum do głowy i likwidują obostrzenia, bo widzą ile przez brak turystów tracą. Widać, że w Polsce toteż jest "grubymi nićmi szyte", ważne, że uchwalając "tarczę nr .... (wpisz, który Ci pasuje)" PiS wprowadził antyludzkie wrzutki - budowę G5, 100 krotne podniesienie mocy nadajników itd - i O TO W TYM WSZYSTKIM CHODZIŁO a czy zdalne głosowanie posłów w sejmie przez internet nie było zmanipulowane zmanipulowane, kto to teraz sprawdzi KTO I ZA KOGO GŁOSOWAŁ. Teraz przyszła pora poluzowań obostrzeń w Polsce - wszystkich wprowadzonych zamordystycznych ustaw nie zniosą, bo trzeba czymś społeczeństwo dalej straszyć i szantażować, - bo wybory prezydenckie muszą się odbyć bez przeszkód, których zresztą NIGDY NIE BYŁO - to jest manipulacja żydopisokomuny i środków masowego przekazu, o czym mówiłem od samego początku tej pseudo "epidemii - pandemii" i wyszło na moje.
ciekawe22:48, 25 maja 2020
A sanepid powinien wziąć też pod uwagę przy dość znacznej ilości osób , że pracownicy z różnych zmian mogli się spotykać prywatnie poza pracą . Taki przypadek był W Nowym Sączu ( lub w Limanowej , sanepid może sobie sprawdzić ) w Zakładzie Produkcyjnym , gdzie wysłano na kwarantanne kilku pracowników a dwóch spotykało się towarzysko i doszło do powtórnego zarażenia w Zakładzie . A i w Warszawie podobna sytuacja z kierowcą komunikacji miejskiej , który po stwierdzeniu zarażenia i wysłaniu go na kwarantanne poszedł jeszcze odwiedzić kolegów w pracy w zajezdni . No i klops gotowy . W tych sprawach potrzebna jest PEWNOŚĆ . A tu podobno wg. Info na innym portalu , sanepid czeka jeszcze na wynik 70 próbek i ma nadzieję , że też dadzą wynik negatywny . Więc mają już wyniki wszystkich pracowników czy tylko części i liczą na szczęście .
Zszokowany21:59, 25 maja 2020
Przecież cały czas trąbili w mediach , że co najmniej do PIĘCIU dni od zarażenia testy mogą być nie miarodajne bo wirus
dopiero się rozwija A tu nagle zrobili testy na drugi , trzeci dzień od potwierdzenia się ujawnienia zarażenia pracownicy i już ich puszczają między ludzi , to coś jest chyba nie tak na logikę . Przecież nawet na Śląsku górnikom robili powtórne , badania żeby wykluczyć pomyłkę zwłaszcza , że według doniesień mediów wiarygodność i jakość tych testów pozostawiają bardzo dużo do życzenia . To czyżby ktoś tutaj chciał zabawić się w Boga czy znów zagrać nami obywatelami w ruletkę , gdzie stawką jest ludzkie życie lub śmierć . Uważam, że testy powinny być powtórzone i potwierdzone za kilka dni a kwarantanna nadal utrzymana . Na początku epidemii Urządy wszelakie były pozamykane i świat się nie zawalił to myślę , że te parę dni opóźnienia dla bezpieczeństwa obywateli nikomu nie zaszkodzi i jak się to mówi te parę dni nikogo nie zbawi a konsekwencje i zagrożenie życia na drugiej szali jest duże . Wirus rozlewa się bardzo szybko a ugasić go bardzo ciężko , popatrzmy co się dzieje na Śląsku .
Ja20:09, 25 maja 2020
podobno rozwija się to tydzień a oni po 4 dniach do p5racy , Troche dziwne !!
palacz19:46, 25 maja 2020
a i jeszcze jedno...jedna Pani powiedziała drugiej Pani że tylko do wtorku kwarantanna będzie....
fan politycznej propagandy19:22, 25 maja 2020
juuuuż? ahahahhahahaahahahahahhahahahaah pandemia śmiechu!
palacz19:03, 25 maja 2020
trzy dni i już wszystko ok ? kwarantanna nie potrzebna ?? to już nic nie rozumiem...po co te kwarantanny dla wracających z zagranicy ..tak sobie pracownicy wrócą do pracy ,rodziny na ulicę i do sklepów bo testy im zrobili i wsio rawno....to wirus dwa tyg już się nie rozwija???pojawia się i znika gdzie mu pasuje???
Optymista18:50, 25 maja 2020
I jak to jest, nie nosili w urzędzie masek i są zdrowi. A co poniektórzy tyle paniki sieją zamiast zadać sobie pytanie; czego ja się boję?
Liczba18:01, 25 maja 2020
A któż by pilnował finansów ?Ale heca koło ....to dopiero by się zatrzęsło w tarczy kryzysowej jakby skarbówki się zawirusowały .
Obserwator17:34, 25 maja 2020
Bzdura, zakłamywanie rzeczywistości
pamiętający17:22, 25 maja 2020
hahahaha - było do przewidzenia, że cały ten coronavirus to jedna wielka medialna ściema
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij