Legendarna restauracja w nowej odsłonie (zdjęcia) - podhale24.pl
Środa, 31 maja
Imieniny: Anieli, Marietty, Petroneli
Rabka Zdrój
Clouds
Wiatr: 3.996 km/h Wilgotność: 95 %
Clouds
10°
Wiatr: 4.536 km/h Wilgotność: 75 %
Clouds
10°
Wiatr: 2.556 km/h Wilgotność: 94 %
Clouds
10°
Wiatr: 2.232 km/h Wilgotność: 93 %
Clouds
11°
Wiatr: 4.824 km/h Wilgotność: 94 %
Clouds
10°
Wiatr: 4.752 km/h Wilgotność: 97 %
Jakość powietrza
0 %
Nowy Targ
0 %
Zakopane
0 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 0 | 0 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 0 | 0 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 0 | 0 %
15.06.2020, 08:30 | czytano: 7178

Legendarna restauracja w nowej odsłonie (zdjęcia)

Dziś, po trzymiesięcznej przerwie, na nowo otwiera się słynna rabczańska restauracja Zdrojowa.

Fot. Piotr Kuczaj
Fot. Piotr Kuczaj
Lokal z powodu epidemii był zamknięty, ale zbiegło się to z planowanymi już od jakiegoś czasu zmianami, które przyniosła ze sobą nowa właścicielka - Katarzyna Wójciak. W marcu zmienił się właściciel - kierowniczka, a potem wieloletnia właścicielka restauracji Janiny Blecharczyk postanowiła odejść na zasłużoną emeryturę i oddać obiekt następcom.

Lokal zmienił wygląd na bardziej nowoczesny i współczesny, ale zachował tradycyjny układ i elementy dawnej architektury. Zmiany są też w menu, któremu przybyło nowych pozycji. Właścicielka obiecuje też, że lokal będzie czynny dłużej.

r/ zdj. Piotr Kuczaj


Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
takitam.10:54, 16 czerwca 2020
ki ... belki fajne, ale do knajpy to ja ide po to, by cos zjesc, napic sie... wystroj, no coz, o gustach nie rozmawiamy. lata odlegle, ze tak powiem.
dp Rabczanka14:44, 15 czerwca 2020
Maleńka? Bu ha ha ha ha. "Pan Malutki" ostatnio syczy wrogością do klientów z takim zajadem że szkło pęka!!!!!!! Jak do mnie jeszcze raz skoczy bez powodu to przestanę być miły.
do Mieszkanic Rabki12:20, 15 czerwca 2020
Jacy właściciele zdrojowej? Chyba podnajemcy.
rabczanka11:39, 15 czerwca 2020
"k" zgadzam się w maleńkiej jest co raz gorzej, kiedyś miałam w pizzy szkło w ostatnim kawałku, poszłam delikatnie po cichu zwrócić uwagę bo zdarza się ... kelnerka powiedziała kucharzowi czy temu co pizze robi i wyleciał do mnie że zapewne chce ich naciągnąć na pizze hahaa jak wyśmiałam go i przestałam byc miła, mówiąc że skoro tak to odpowiednie osoby się tą kwestią zajmą, ponieważ osobiście jakby moje dziecko zjadło kawałek ze szkłem i coś się stało?? to wtedy już nie był taki cwaniak i przyznał się, że nie pierwszy raz mają takie zgłoszenie i przeważnie w pizzach na dowóz jest szkło
kuracjusz10:54, 15 czerwca 2020
I super, wystój jest OK, czysto i schludnie, w końcu będzie można kulturalnie coś zjeść w centrum Rabki - lubię ten lokal, ma dużo światła i atmosferę uzdrowiska - trochę starego, trochę nowego, ale zawsze wygodnie i smacznie.
88810:19, 15 czerwca 2020
Wystrój,umeblowanie nie przemawia do mnie.Raczej bym nie wszedł.Bez urazy.
k09:22, 15 czerwca 2020
I chwalcie łąki umajone....... Nareszcie. Bo bylem skazany na siedzenie w Maleńkiej I coraz trudniej mi było znosić humory pizzera. Gościu przegina.
Mieszkaniec Rabki09:14, 15 czerwca 2020
Zdecydowanie nie zgadzam się co do ?zmiany na bardziej współczesny i nowoczesny? remont po najniższej lini przez nowych właścicieli, dalej wyglada jak restauracja stara z 39 roku :)) niestety ale właścicielom zdecydowanie brak gustu a tym samym nie maja pojęcia jak wyglądają obecne standardy w nowoczesnych i renomowanych restauracjach. Już Rossmann lepiej by tam funkcjonował niż taka restauracja. Modna aranżacja ze smakiem jest w Mszanie D. Tj. Perła.

Więc i jedzenie w starej zdrojowej zapewne będzie beznadziejne, skoro remont nic nie wniósł tylko obite stare wyposażenie bo szkoda na nowe meble to nie ma o czym
Mówić
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas