Wtorek, 04 sierpień 2020, Imieniny: Dominika, Protazego, Jana
Czarny Dunajec i okolice
Clouds
21°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 57
Clouds
18°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 57
Clouds
23°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 57
Clouds
22°
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 73
Clouds
24°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 57
Clouds
24°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 57
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
01.07.2020, 07:50 | czytano: 1340

Burmistrz z absolutorium

Na XXIII sesji Rady Miasta i Gminy Szczawnica, która odbyła się we wtorek 30 czerwca radni przegłosowali absolutorium z wykonania budżetu za 2019 r. dla burmistrza Grzegorza Niezgody.

Wcześniej Regionalna Izba Obrachunkowa, Komisja Rewizyjna oraz pozostałe komisje pozytywnie zaopiniowały wniosek o udzielenie burmistrzowi absolutorium.

Uchwała została przyjęta przez radnych jednogłośnie.

jd/
najnowsze informacje
komentarze
Szczawniczanin07:11, 4 lipca 2020
Nikt im nic nie zrobi , bo szczawniczanie to cieniasy.
Ani burmistrz , ani rada nie mają wizji rozwoju miasta.
Zrobili infrastrukturę techniczną/ wodociagi , kanalizacje i gaz/ - słowa uznania. Ale Szczawnica zeby sie rozwijała potrzebuje czegoś co przyciąga gości , ktorzy chcą wydawać pieniadze. To nie sypialnia/ pokoi jest ponad miarę z zaniżoną ceną po 30 zł/ to kurort ! ! ! ! ! Tego burmistrz i jego klakierzy nie rozumieją . . .
cieć10:45, 1 lipca 2020
Mała regionalna ojczyzna. Możesz takiemu radnemu pluć w oczy to udaje że deszcz pada. Ale to jest wina mieszkańców zamiast kupić taczki to przytakują.
Jasiek08:08, 1 lipca 2020
Cała ta rada i władze Szczawnicy do wymiany.Robią wszystko dla siebie i swoich znajomków.Wystarczy popatrzeć na inwestycje szczawnickiej świty,domki biznesowe, budynki ,garaże,drogi do posesji etc,etc.
mieszkaniec08:02, 1 lipca 2020
Ja bym mu nigdy nie udzielił, ale tam ręka rączkę myje . Te samorządy nic nie są warte. Każdy tą kość gryzie i nikt nikomu nie szkodzi.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij