Piątek, 07 sierpień 2020, Imieniny: Doroty, Kajetana, Donata
Czarny Dunajec i okolice
Clouds
14°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 87
Clouds
17°
Wiatr: 12.888 km/h Wilgotność: 87
Clouds
14°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 87
Fog
16°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 93
Clouds
14°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 87
Clouds
13°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 87
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
05.07.2020, 20:01 | czytano: 3275

Tłumny pierwszy wakacyjny weekend w Szczawnicy (zdjęcia)

zdj. Weronika Błażusiak

Rozpoczęły się wakacje, a wraz z nimi do uzdrowiska zawitali turyści, którzy korzystają z pięknej, słonecznej pogody. Szczawnica przeżywała w ten weekend prawdziwe oblężenie.

Na promenadę wyległy tłumy. Sporo osób szukało ochłody kąpiąc się w Grajcarku. Dużą popularnością cieszyły się oczywiście najbardziej rozpoznawalne pienińskie atrakcje - spływ przełomem Dunajca oraz wjazd kolejką na Palenicę. Turyści, którzy często odwiedzają Szczawnicę, w rozmowie z naszym portalem przyznawali, że dawno w uzdrowisku takich tłumów nie widzieli.

wb/ zdj. Weronika Błażusiak
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
leming doskonały07:50, 6 lipca 2020
@POLAK
Walnij się w ten pusty łeb - NIE BYŁO I NIE MA ŻADNEJ PANDEMII - jest tylko wrzawa medialna, która takim osobnikom jak Ty robi wodę z mózgu - czego przykład spędy wyborcze Pana Prezydenta Dudy oraz wypowiedzi Pana Morawieckiego. Zadaj sobie pytanie - co się stało, że nagle zniknęli z przestrzeni publicznej wszyscy "eksperci" od rzekomej "pandemii-epidemii" z ministrem zdrowia na czele.
POLAK22:12, 5 lipca 2020
NO SUPER O PANDEMI JUŻ ZAPOMNIELI NA DOBRE A ONA WCIĄŻ KRĄŻY.NA efekty nie trzeba będzie długo czekac
Rolnik20:45, 5 lipca 2020
Stonka nas zje.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij