Środa, 12 sierpień 2020, Imieniny: Klary, Lecha, Hilarii
Nowy Targ i okolice
Clouds
25°
Wiatr: 20.52 km/h Wilgotność: 50
Clouds
26°
Wiatr: 20.52 km/h Wilgotność: 50
Clouds
25°
Wiatr: 20.52 km/h Wilgotność: 50
Clear
26°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 34
Clouds
25°
Wiatr: 20.52 km/h Wilgotność: 50
Clouds
24°
Wiatr: 20.52 km/h Wilgotność: 50
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
10.07.2020, 14:13 | czytano: 3546

Tłumy w Tatrach

zdj. Barbara Hadowska

Od kilku dni na górskich szlakach panuje wzmożony ruch turystyczny. Niestety wiąże się to także ze wzmożoną pracą ratowników TOPR.

Jedna z piątkowych interwencji dotyczyła wezwania w rejon Czuby Goryczkowej, gdzie turysta zranił się w nogę. Na pomoc poleciał śmigłowiec TOPR.

O ilości turytów, którzy wybrali się dziś w góry świadczyć może to, że parking na Palenicy Białczańskiej zapełnił się już po godzinie 8-mej.

s/
najnowsze informacje
komentarze
Deny18:59, 10 lipca 2020
Jesli faktycznie ma przyjść II fala covid to jedną z przyczyn bedą te tłumy upakowane busy które dowożą turystów na szlaki to co widać pod schroniskami czyli masa ludzi jeden na drugim. Należy pamietać że wirus może mutować dzieki czemu daży do uodporniania się na leki. Wszystkim turystą i tym u nas w górach i tym nad morzem naszym czy też nie naszym życzę przedewszystkim dużo zdrowego rozsądku.
miłośniczka gór17:36, 10 lipca 2020
Dziś byliśmy na SŁOWACJI. Wzdłuż całej drogi w Tatrzańskiej Kotlinie mnóstwo samochodów stoi. Od wylotu na Popradzkie Pleso, aż do torów kolejowych po obu stronach auta. Jedynie od znaku parkingu kwitki za szybami.
Jadąc dalej na Podbańską auta aż do barierek. Ledwo tam się wcisnęliśmy.
Żadnego nie odholowali, ani jeden samochód nie miał kwitka z mandatem.
W Polsce to byłoby to możliwe.
fan politycznej propagandy14:38, 10 lipca 2020
cieszcie się wolnością bo po wyborach może być jak w Serbii!!!
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij