Piątek, 07 sierpień 2020, Imieniny: Doroty, Kajetana, Donata
Rabka Zdrój i okolice
Clouds
24°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 57
Clouds
24°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 57
Clouds
25°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 57
Clouds
25°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 65
Clouds
25°
Wiatr: 3.204 km/h Wilgotność: 79
Clouds
25°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 57
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
15.07.2020, 19:34 | czytano: 2466

Nowy rektor z wizytą u burmistrza

zdj. PPUZ w Nowym Targu

NOWY TARG. Rektor Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej dr hab. Robert Włodarczyk spotkał się z burmistrzem Grzegorzem Watychą. Rektorowi towarzyszyli kanclerz Andrzej Sasuła, profesor Stanisław Hodorowicz, pierwszy rektor Podhalanki oraz dr Maciej Hodorowicz, pełnomocnik Rektora ds. kontaktów. Rozmowy dotyczyły przyszłości i kierunków rozwoju placówki oraz wzajemnych relacji.

Jednym z tematów była kwestia rewitalizacji dawnego szpitala.

- Rektor poinformował burmistrza, że toczy zaawansowane rozmowy dotyczące uruchomienia obligacji skarbowych w wysokości ponad 23 mln, które uczelni przekazał jeszcze minister Jarosław Gowin. Będą one głównym źródłem finansowania inwestycji. Rozmawiano też o planowanej drodze dojazdowej od budynku starego szpitala do PUP i PZD, której budowa jest w gestii Miasta. Droga ta udostępni cały teren dawnego szpitala, przekazany Uczelni przez powiat nowotarski - informuje Beata Szkaradzińska rzecznik prasowy PPUZ.

s/
najnowsze informacje
komentarze
adin dwa tri17:30, 16 lipca 2020
Oooo, powrót Wielkiego Szu! Znaczy się zbójnika wszystkich zbójników. Ciekawe to rzeczy się wyczyniają na tym naszym Podhalu i Podhalance.
spostrzegawczy08:49, 16 lipca 2020
do anetka
A za co to brawo?
anetka07:42, 16 lipca 2020
Brawo Grzegorz:D:D:D
PasterzPPP00:44, 16 lipca 2020
Studiować można nie tylko w Krakowie można też w Nowym Targu. Ale praca po studiach czeka tylko w Krakowie.
Uklad ukladzik22:36, 15 lipca 2020
My czekamy na droge do naszych domow, 5 lat pisania do Burmistrza i zero ... wielkie zero. Wciaz jezdzimy po dziurawej blotnej drodze. Niech tylko odwazy sie Pan Grzesiu zrealizowac najpierw dojazd do uczelni. Oby to byla jego ostatnia kadencja. Zmarnowalem swoj glos, bede odradzal
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij