Na razie wszystkie linie obsługiwane są przez dwa busy.
Linia Nr 1 obsługuje trasę Dol. Kościeliska –Sywarne Holny przez Kościelisko Rysulówka, Budzówka. Linia Nr 2 - Dol. Kościeliska-Sywarne Holny przez Witów, Dzianisz, Kościelisko Wojdyłówka, a linia Nr 3 - Sywarne Holny-Dol. Kościeliska przez Dzianisz, Witów (powrót przez Kościelisko Chotarz).
Rozkłady jazdy i cennik komunikacji gminnej - dostępne są na stronie gminy.
s/ zdj. Piotr Korczak
Skontaktuj się z nami
- +48 796 024 024
+48 18 52 11 355 - redakcja@podhale24.pl
- m.me/portalpodhale24
Adres korespondencyjny
Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Informacje
Obserwuj nas