Czwartek, 01 październik 2020, Imieniny: Danuty, Remigiusza, Romana
Jabłonka i okolice
Clouds
11°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 100
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 100
Clouds
10°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 100
Clouds
13°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 93
Clouds
11°
Wiatr: 4.572 km/h Wilgotność: 90
Clouds
10°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 100
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
07.08.2020, 15:02 | czytano: 1575

Odwołano tegoroczne spotkanie na Olczysku

zdj. Adam Kitkowski

- Zaplanowane na 9 sierpnia Spotkania na Polanie Olczyskiej, ze względu na panującą epidemię koronawirusa, nie chcąc nikogo narażać, a szczególnie osoby starsze, pasterki i pasterzy z tej polany - nie odbędzie się - informuje Stanisław Skupień.

Spotkania na Polanie Olczyskiej, czy pod Kopieńcem organizowane są od lat przez rodziny góralskie - np. Skupniów, czy Gałów, które od pokoleń prowadziły w tej części Tatr wypas owiec i krów. Biorą w nich udział nie tylko mieszkańcy Podhala, ale i wielu turystów.

- Mamy nadzieję, że w przyszłym roku, już nam nic nie przeszkodzi i już dzisiaj zapraszamy, jak zwykle na spotkanie na Polanie Olczyskiej - w drugą niedzielę sierpnia 2021 roku - dodaje w imieniu organizatorów Stanisław Skupień.

s/
najnowsze informacje
komentarze
zły17:20, 7 sierpnia 2020
W niebie też panika?
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij