Rok szkolny w Kościelisku zacznie się tradycyjnie - podhale24.pl
Niedziela, 14 lipca
Imieniny: Marcelina, Ulryka, Bonawentury
Jabłonka
Clouds
25°
Wiatr: 6.012 km/h Wilgotność: 79 %
Clouds
25°
Wiatr: 4.104 km/h Wilgotność: 36 %
Clouds
28°
Wiatr: 7.884 km/h Wilgotność: 78 %
Clouds
25°
Wiatr: 10.008 km/h Wilgotność: 92 %
Clouds
29°
Wiatr: 3.024 km/h Wilgotność: 48 %
Clouds
27°
Wiatr: 4.608 km/h Wilgotność: 58 %
Jakość powietrza
22 %
Nowy Targ
22 %
Zakopane
28 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 11 | 22 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 11 | 22 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 14 | 28 %
27.08.2020, 14:05 | czytano: 2723

Rok szkolny w Kościelisku zacznie się tradycyjnie

KOŚCIELISKO. "Wspólnie z dyrektorami naszych szkół zdecydowaliśmy o stacjonarnym trybie nauczania, czyli jak najbardziej zbliżonym do okresu przed epidemią. Oczywiście musi on być zgodny z wymogami sanitarnymi, mającymi na celu zadbanie o bezpieczeństwo nas wszystkich" - ogłosił wójt Roman Krupa.

W opublikowanym apelu czytamy:

"Szanowni Rodzice i Nauczyciele, Drodzy Uczniowie

Przed nami wszystkimi, rodzicami, uczniami, nauczycielami, a także gminą jako organem prowadzącym, nowy rok szkolny, inny od tych poprzednich, które pamiętamy.

Przygotowywaliśmy się do jego rozpoczęcia od dłuższego czasu, zastanawiając się, nad najwłaściwszą formą prowadzenia zajęć. Wspólnie z dyrektorami naszych szkół zdecydowaliśmy o stacjonarnym trybie nauczania, czyli jak najbardziej zbliżonym do okresu przed epidemią. Oczywiście musi on być zgodny z wymogami sanitarnymi, mającymi na celu zadbanie o bezpieczeństwo nas wszystkich.

Nikt z nas nie jest w stanie przewidzieć rozwoju sytuacji, tym niemniej mam przekonanie, że na chwilę obecną jest to rozwiązanie jak najbardziej pożądane i rozsądne. Musimy uczynić wszystko, by wrócić do normalności, bo tylko takie działania gwarantują nam w pełni realizację tego ważnego zadania, jakim jest edukacja naszych dzieci.

Chce Was zapewnić, że zarówno dzisiaj, jak i w przyszłości będziemy wspólnie z dyrektorami na bieżąco monitorować sytuację, podejmując decyzje adekwatne do pojawiających się okoliczności. Na takie musimy być wszyscy przygotowani. Proszę Was o zrozumienie w tym względzie.

Zobowiązujemy się do informowani Was m.in. za pośrednictwem dziennika elektronicznego, a także innych źródeł komunikacji, o wszystkich ewentualnych zmianach w trybie pracy poszczególnych jednostek.

Wszystkie nasze szkoły są przygotowane na przyjęcie uczniów, odpowiednio wyposażone w środki do dezynfekcji i w odpowiednie procedury bezpieczeństwa.

W sytuacji pojawiających się pytań i wątpliwości proszę Was o kontakt z dyrektorami szkół. W najbliższym czasie na stronach internetowych jednostek, będą opublikowane informacje o zasadach sanitarnych, jakie w poszczególnych szkołach zostały wprowadzone.

Dbajmy o siebie, myślmy o innych.
pozostając do dyspozycji.
Roman Krupa
Wójt Gminy Kościelisko"

s/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
komentarze
0
śpijcie dalej !!!!13:50, 30 sierpnia 2020
COVID19 = kontrola i redukcja populacji
0
niko15:10, 28 sierpnia 2020
brawo Kościelisko, musimy wracać do normalności
0
piotrek16:01, 27 sierpnia 2020
tradycyjnie to znaczy od mszy świętej ?
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas