Sobota, 05 grudzień 2020, Imieniny: Saby, Kryspiny, Wilmy
Szczawnica i okolice
Clouds
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 75
Clouds
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 75
Clouds
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 75
Clear
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 75
Clouds
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 75
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
04.09.2020, 16:42 | czytano: 5304

Punkt Konsultacyjny dla osób z dodatnim wynikiem COVID-19, przebywających w izolacji domowej

arch. Podhale24

Na podstawie porozumienia pomiędzy Szpitalem Uniwersyteckim w Krakowie, a Podhalańskim Szpitalem Specjalistycznym im. Jana Pawła II w Nowym Targu, nowotarska placówka medyczna przejęła opiekę nad osobami zarażonymi wirusem SARS-CoV-2, które nie wymagają hospitalizacji z terenu powiatu nowotarskiego.

Punkt Konsultacyjny działa w formie "teleporady".

Lekarz po przeprowadzeniu wywiadu z chorym decyduje o jego miejscu izolacji, czy też hospitalizacji- jeżeli stan zdrowia tego wymaga. Dodatkowo na prośbę pacjenta wypisuje zwolnienie lekarskie, a także ustala datę kolejnego wymazu.

Rejestracja do Poradni Konsultacyjnej dla pacjentów z pozytywnym wynikiem wymazu na SARS-CoV-2, czynna jest od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8.00 do 14.00, pod numerem telefonu: 18 263 37 64. Rejestracji można dokonać również pod adresem mailowym: konsultacja.covid@pszs.eu.

Taka sama procedura kontaktu obowiązuje, gdy chce się uzgodnić termin wymazu w kierunku SARS-CoV-2.

Ponadto do osób, które nie mają możliwości przyjazdu własnym środkiem transportu na wymaz, zostanie wysłana specjalna karetka „wymazowa”.

s/
najnowsze informacje
komentarze
Obserwator13:46, 5 września 2020
Sam Covid groźny ale najgroźniejsza jest nasza biurokracja. Telefon do sanepidu do szpitala czy gdziekolwiek o pomoc , odpada, nie można sie dodzwonić. Miałem koniec kwarantanny o czym poinformował mnie system z apki ale jak nie masz potwierdzenia administracyjnego czyli z sanepidu to musisz brać urlop bezpłatny bo co masz zrobić. Leca w c... Takiego bałaganu nie pamiętam jak żyję nawet za słusznie minionej epoki i mam wątpliwości czy dobrze,że minęła
a&16510:32, 5 września 2020
W wczoraj dzwoniłem do sanepidu i zero kontaktu jak zadzwoniłem na 112 to pani milicjantka powiedziała że nie są od takich zgłoszeń ---- Brawa instytucją Państwowym --- Bardzo ozięble pozdrawiam ---
fajerman09:05, 5 września 2020
@gilda
"Obostrzenia" jakie panują w nowotarskim ZOZ-ie są dla mnie nie zrozumiałe. Mam swojego lekarza i leczę się w Poliklinice w Krakowie, gdzie dostęp do wszystkich gabinetów lekarskich (różne specjalizacje) nie jest obłożony obostrzeniami, każdy pacjent może tam wejść bez żadnych problemów - tylko dwa wymogi : badanie temperatury i maseczka - i droga wolna.
gilda22:52, 4 września 2020
Pic na wodę!!! Spróbujcie się do dzwonić! Dzisiaj dzwoniłem od 8.00 do 12.00 myślicie że ktoś odebrał? Bałagan jakich mało! Trzeba być zdrowym żeby się dostać do przychodni albo na szpital. To wszystko pięknie wygląda w TVPPiS
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama

sonda

Czy przyjmiesz szczepionkę przeciwko wirusowi SARS-CoV-2?

Tak
Nie
Jeszcze nie wiem

Aby zagłosować w naszej sondzie musisz mieć włączoną obsługę ciasteczek !

reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij